П’ять постраждалих у ДТП: Комісія розслідуватиме груповий нещасний випадок

П’ять постраждалих у ДТП: Комісія розслідуватиме груповий нещасний випадок

Моторошна ДТП сталася біля містечка Липовець 18 жовтня 2017 року. На трасі зіткнулися бус «Газель», в якому їхали лісники, та автівка «Ланос».

Відомо, що в результаті аварії постраждали вісім людей. Їх всіх забрали в лікарню. Двоє людей з травмами госпіталізовані, решта після надання медичної допомоги відпущені додому.

 За попередньою інформацією поліції, водій автомобіля «Део-Ланос» не справився з керуванням та виїхав на зустрічну смугу, де в цей час в напрямку Вінниці рухалася «Газель». Від удару «Део-Ланос» загорівся. Водій автівки встиг врятуватися.

Корисне посилання

Актуальні ціни на ГАЗ у Вінниці на Automoto.ua.

В «Газелі» їхали відповідальні особи «Іллінецького лісового господарства»  до Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства для здачі звіту.

«У результаті ДТП  пасажирів «Газелі» отримали травми різного ступеня важкості: забій ноги, перелом передпліччя та струс головного мозку. Наказом начальника Управління Держпраці у Вінницькій області створено комісію зі спеціального розслідування для з’ясування обставин і причин настання групового нещасного випадку», - повідомляють в прес-центрі управління.

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:11 Понад 20 повалених дерев та обірвані дроти: де у Вінниці сьогодні не буде світла й води 11:40 На Вінниччині модернізували майстерні у двох профколеджах (Пресслужба Вінницької обласної ради) 11:11 Вінниця прощається із кавалером «Золотого хреста» Павлом Шибінським 10:20 Від шлюбу до розлучення: хто у Вінниці консультує з усіх сімейних питань (партнерський проєкт) Від читача 08:08 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА І ПРОЦЕСУ «МАЙСТРИ ЦИВІЛІСТИКИ» ВІДБУВСЯ! 10:03 Майже сотня виїздів за добу та госпіталізація у Козятині: наслідки потужного буревію play_circle_filled photo_camera 09:15 Вінниця прощається з десантником 79-ї бригади Федором Грибовським 09:13 В цей день вітайте Івана та Марію. Історія, заборони та прикмети 27 квітня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 20 по 27 квітня, які ви могли пропустити 19:52 Заморозки та штормовий вітер чекають на вінничан наприкінці квітня. Детальний прогноз на робочий тиждень 19:36 Чемпіонат України із Зендокай Карате-до присвятили пам’яті тренера Віталія Гнатовського photo_camera 19:20 Слаломісти Вінниччини виграли командний залік на чемпіонаті України 18:09 Що відзначаємо у травні 2026: зберігайте календар важливих дат, щоб нічого не пропустити 17:14 Понад два мільйони українців уже скористалися програмою кешбеку за пальне. Скільки можна заощадити 17:03 Браконьєр із Хмільницької громади заплатить 81 тисячу гривень за незаконний вилов риби 16:12 Укрзалізниця змінює ціни на квитки: хто платитиме більше і як заощадити 15:04 У двох вінницьких коледжах відкрили сучасні майстерні за європейські кошти 14:54 Куди звертатися, якщо через негоду впало дерево? Перелік контактів та інструкція для водіїв 14:08 Картопляний сезон. Коли садити, як вгадати з погодою та чим підживити для рекордного врожаю 13:07 Злочинне «кронування»: вінничани обурені масовим знищенням дерев біля «Авангарду»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up