Перевозили габаритні та небезпечні вантажі. Десять водіїв заплатять до 680 гривень штрафу

Перевозили габаритні та небезпечні вантажі. Десять водіїв заплатять до 680 гривень штрафу

Десять водіїв вантажівок, які порушили закон, виявили минулої доби. На всіх керманичів склали відповідні адмінматеріали.

Вчора, 5 червня, поліцейські патрулювали дві автодороги — М-12 та М-21. За цей час виявили 10 порушників. Повідомляє Патрульна поліція Вінницької області.

— Інспектори виявили 3-х водіїв, що перевозили небезпечні вантажі з порушенням норм ДОПНВ (Європейська угода про міжнародне дорожне перевезення небезпечних вантажів) та 7-х водіїв з порушенням норм та стандартів за габаритами. На всіх патрульні склали адміністративниі матеріали за статті 132–1 КУпАП (Порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами), — йдеться у повідомлені.

Загалом від початку 2019 року поліцейські склали 801 адмінстративний матеріал на перевізників небезпечних, великовагових та великогабаритних вантажів, що порушували норми їх перевезення.

Нагадаємо, з 1 червня в Україні обмежили рух вантажівок. Чому та як їздити?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Юрій Б
    Штрафи космічні...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Чіпляються за потяги заради відео: у Вінниці дітям пояснили, чим небезпечний зачепінг photo_camera 20:02 100 років виповнилося відомій вінницькій лікарці Ользі Батуріній photo_camera 19:29 Видобуток піску біля Сосонки: що кажуть документи та чому інвестор говорить про маніпуляції? play_circle_filled 19:03 В Агрономічному затримали «закладчика»: вилучили майже 50 згортків із психотропами photo_camera Від читача 01:19 У теплій та дружній атмосфері провели зустріч для емоційної підтримки молоді. 18:33 «Каналізаційні відходи течуть по подвір’ю»: чому в Агрономічному вже кілька днів проблеми з водою? photo_camera 18:31 «Це не ми, це папєрєдніки»: як у Хуторах сільрада «намалювала» ще один номер будинку 73 і позбавила спадщини 18:30 Останній дзвоник пролунав у вінницьких школах: яким був рік незламності і нових починань play_circle_filled photo_camera 18:18 З 10 червня на Соборній обмежать рух: що потрібно знати водіям і пасажирам photo_camera 17:04 Обіцяла високооплачувану роботу в Європі: вінничанку підозрюють у торгівлі людьми photo_camera 16:15 Уже не 1, а цілих 5 Гбіт/с: розбираємося, що це за супершвидкість (Новини компаній) 16:09 Вітер валив дерева, дощ затоплював подвір’я: як Вінниччина пережила негоду photo_camera 15:27 Рятував людей у лікарні, Антарктиді та на війні: пішов із життя Валерій Семенюк 14:09 Амоній, хлориди та тваринні жири: у Крижополі забруднили понад 1,5 гектара землі 13:13 Смерть на залізниці: що відомо про трагедію у Майдані Чапельському 12:38 22-річний хлопець та його бабуся загинули в моторошній аварії між Красним та Строїнцями photo_camera 12:35 Ресторація «Щедрик»: місце у Вінниці, де їжа перетворюється на справжнє задоволення (Новини компаній) 12:33 Під час пожежі у квартирі на Келецькій загинула 89-річна вінничанка 12:25 Лавандове поле, палаци та «Подільський Версаль»: вінничан кличуть у літню мандрівку 11:41 Ціни на квартири у Вінниці: де вартість зросла найбільше, а де ще можна знайти дешеве житло?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up