На Вінниччині можливе перекриття доріг. Рятувальники уже в режимі підвищеної готовності

На Вінниччині можливе перекриття доріг. Рятувальники уже в режимі підвищеної готовності

У зв'язку з ускладненнями погодних умов рятувальників Вінниччини приведено в режим підвищеної готовності. Також повідомляється про можливе обмеження руху транспорту.

17-18 січня по всій території України, як повідомляє Український гідрометцентр, очікується сильний сніг, на дорогах – ожеледиця.

— З огляду на це Головне управління ДСНС України у Вінницькій області застерігає водіїв від поїздок на далекі відстані - особливо з дітьми. У випадку, якщо Ви таки вирішили вирушити у подорож, пам'ятайте про безпеку на дорозі. Також у зв'язку з ускладненнями погодних умов органи управління та сили ДСНС приведено в режим підвищеної готовності, — зазначають у прес-службі рятувальників.

Корисне посилання

Актуальні ціни на ЗАЗ у Вінниці на Automoto.ua.

До того ж, Служба автомобільних доріг у Вінницькій області попереджає про можливе введення обмеження руху з 19:00 17 січня на наступних автошляхах:

Відео дня
  • а/д М-12 від міста Немирів до кордону з Черкаською областю
  • а/д М-21від міста Могилів-Подільський до міста Жмеринка.

Також, у Службі зазначають, що можливе ускладнення руху в Могилів-Подільському, Ямпільському, Тульчинському, Крижопільському, Немирівському, Бершадському, Гайсинському та Іллінецькому районах.

Про ускладнення погодніх умов у фейсбук повідомила і синоптик Наталка Діденко.

— Реальна погода останньої години. Видно величезний атмосферний масив снігу та дощу, який вже близько від України. І завтра, за прогнозами, циклон спричинить складні погодні умови в багатьох областях України, — зазначає Діденко.

Обережними водіїв на дорогах закликає бути і поліція.

Нагадаємо, на Вінниччині працює сотня пунктів обігріву. З їх адресами ви можете ознайомитися ТУТ.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Олексій
    З Діденко — Ванга зовсім ніяка.
  • Lavrik Vitaliy
    Ну ми ж попереджали....
  • Пупкин Вася
    Ховайся кто куда )
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:09 Сьогодні відзначається День Європи. Історія, заборони та прикмети 9 травня 21:00 Вінниччина заробила найбільше в агросекторі — майже 293 мільярди гривень за минулий рік 20:09 Бійці «Червоної Калини» отримали відзнаки за стійкість на передовій 19:05 Держава повертає своє: на Вінниччині через суд відібрали гідроспоруди вартістю понад 250 мільйонів Від читача 11:23 Як отримати право на захист, коли вина відсутня 18:33 Відтепер увесь бензин — зі спиртом: чи погано це та яка ситуація на АЗС Вінниці? photo_camera 18:12 На Вінниччині перевірили понад 400 об’єктів водопостачання. Що показали результати 17:10 Пілот штурмової авіації Ігор Пархоменко отримав найвищу державну нагороду 16:34 «Гітлерівців з караваєм не зустрічали»: записки лікаря «Пироговки» під час окупації Вінниці 16:03 Карен Аветісян, який у січні збив двох студенток у центрі Вінниці, отримав умовний термін play_circle_filled 15:15 Порівнюємо зарплати у Вінниці та сусідніх обласних центрах: як вони змінилися з минулого року 14:45 В сімейному шаховому турнірі змагалися всі – від дошколяриків до пенсіонерів 14:35 У селі під Баром зловили наркоділка з 47 кілограмами канабісу. Суд дав йому дев’ять з половиною років тюрми 14:25 Дитячі розважальні центри Вінниці або чим зайняти діток у холодну пору року (партнерський проєкт) 13:42 У Вінницькій колонії «смотрящий» влаштував шахрайську схему, видуривши півмільйона гривень 13:35 Як добре знаєте нові назви вулиць Вінниці? Пройдіть тест від «20хвилин» 13:06 Вінницький підприємець сплатив 4,5 мільйона податків після візиту БЕБ 12:44 В Стрижавському будинку-інтернаті влаштували концерт «Вишиванки моєї мами» 12:04 У Жмеринській лікарні облаштовують реабілітаційне відділення для цивільних та військових 11:25 «Ворог сильний. Але стратегічно ми його переграємо» (соціальна реклама)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up