На Пирогова легковик ледь не зніс зупинку громадського транспорту

На Пирогова легковик ледь не зніс зупинку громадського транспорту
фото: dkvdtp
  • Водій пішов на обгін, заїхав у свою полосу, але не втримав авто на дорозі. На щастя, все обійшлося без потерпілих. 

Аварія сталася вранці 18 листопада на вулиці Пирогова. Про це у фейсбук пише Ситуаційний центр.

— Водій автомобіля FORD не впорався із керуванням, з’їхав з дороги та зіткнувся із деревом. На місце пригоди прибув екіпаж патрульних, — йдеться у повідомленні. — Інспектори повідомили, що кермувальник допомоги медиків чи поліції не потребує та самостійно викликав евакуатор.

Також у повідомленні додають відео, де видно момент ДТП.

Зазначимо, що автівка проїхала впритул зупинки громадського транспорту. Пощастило, що все минулося і не постраждали люди.

 

Читайте також:

До лікарні потрапили п'ятеро людей, які травмувалися у ДТП

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 18 листопада, які ви могли пропустити

На «зебрі» по Первозванного збили пенсіонера. З'явилося відео, де видно момент ДТП

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (14)
  • Ruslan Ishchenko
    І таких дол....ів дуже багато на наших дорогах...Кожен хоче бути найхитрішим...Дебіли!!!
  • Роман Петрук
    Саша кидай лісапет сідай за кермо нормального транспорту )))
  • Тамара Дидур
    Зараз вже на зупинках страшно стояти, не то що дороги переходити
  • Alexandr Bagry
    І майже виїхав на велодоріжку , якою я їду на роботу(( завжди відчував себе там у безпеці, а виявляється ...((
    Pomka Fly reply Alexandr Bagry
    Alexandr Bagry ну так там грубі дерева, норм захист
    Volodymyr Ivanichkin reply Alexandr Bagry
    Але тре більше намальованих на автодорозі!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 «Книга спогадів та гастрономічної душі»: Костянтин Грубич отримав у подарунок збірник рецептів з Вінниці 19:57 Власний дім для Героїв — ще 29 родин на Вінниччині отримали житлові сертифікати 19:31 На трьох пляжах Вінниці заборонили купатися: що не так із водою? 18:45 У пам'ять про 19-річного захисника з Вінниччини відкрили спортивний простір для молоді Від читача 10:21 Безпека дітей у кіберпросторі під час літніх канікул 18:08 У Вінниці просять забезпечити дітей із діабетом інсуліновими помпами: що відповіла міська рада 17:33 Свято Петра і Павла змістилося в календарі. Що варто знати про цей день 16:20 Полуниця знову зросла в ціні. В чому причина та чи очікувати здешевлення 15:32 Понад 2,8 тисячі декларацій із криптовалютою подали в Україні: яка статистика на Вінниччині? 15:13 Вистава вінницького театру «Я б тобі небо прихилив…» увійшла до Книги рекордів України photo_camera 14:09 Місцеві фермери зможуть отримати пільгові кредити на розвиток господарств. Які умови програми 13:31 Як ви ставитеся до їзди електросамокатів та електровелосипедів тротуарами? Ми запитали вінничан 13:06 Через Вінницю щодня курсуватиме міжнародний поїзд до Кишинева 12:08 Більше можливостей для переселенців: житлові ваучери дозволять використовувати в іпотеці «єОселя» 11:04 Наркотики продавали через месенджери та «закладки» — на Вінниччині тривають розслідування щодо 26 людей 10:13 Вінницькі школярі стали чемпіонами України з шахів у проєкті «Пліч-о-пліч» 09:05 Спека до +30° та жодних дощів: прогноз погоди у Вінниці на вихідні 08:14 Сьогодні з іменинами вітаємо Івана та Федора. Історія та прикмети 20 червня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up