На День Європи перекриють центр Вінниці. Як їздитиме громадський транспорт

На День Європи перекриють центр Вінниці. Як їздитиме громадський транспорт

Завтра вінничани святкуватимуть День Європи. Для того, щоб створити людям безпечні умови для відпочинку, частково обмежать  рух транспорту у центрі міста. 

У суботу, 19 травня, у День Європи, вулиця Соборна (на ділянці від вулиці Театральної до вулиці Миколи Оводова) стане пішохідною зоною:

  • З 10 до 20.30 год тимчасово буде обмежений рух приватного автотранспорту вулицею Соборною на ділянці від перехрестя вулиць Соборна – Театральна до перехрестя вулиць Соборна – Магістратська – Князів Коріатовичів.
  • З 10.30 до 20 год тимчасово обмежать рух громадського автотранспорту по вулиці Соборній на ділянці від перехрестя вулиць Соборна – Театральна до перехрестя вулиць Соборна – Миколи Оводова.
  • З 8.30 до 20 год тимчасово обмежать рух транспорту по вулиці Архітектора Артинова на ділянці від вулиці Соборної до перехрестя з вулицею Театральна.

Об’їхати можна буде по  вулицях Хмельницьке шосе і   Магістратській  та  по  Гоголя,  Городецького,  Князів Коріатовичів.

У мерії попереджують про зміни у графіку роботи громадського транспорту:

З 10-ї години і до 20:30 – на час перекриття Соборної  тролейбуси та муніципальні автобуси, маршрути яких пролягають через Соборну під час святкування, їздитимуть через Київський міст.

Маршрутні таксі №29 та 32 їхатимуть в об'їзд по вулиці Магістратській. А маршрутки №7а та 21а - рухатимуться по вулиці Князів Коріатовичів.

Програму "Ніч Європи" з 19 на 20 травня дивіться ТУТ.


 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (3)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:34 Європейський тріумф вінницьких сумоїстів: привезли з Кубка Європи чотири золоті нагороди 14:24 Вінницька «однушка» дорожча за одеську: що коїться з ринком нерухомості photo_camera 14:08 Перші трамваї Tram 2000 із Цюриха вже у Вінниці. Коли вони вийдуть на маршрути? photo_camera 14:06 Спека повернеться, але ненадовго: якою буде погода на Вінниччині photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 13:47 Віра Бережок із вінницького дитсадка — серед 25 найкращих педагогів дошкілля 13:34 У Тульчині чоловік порізав ножем знайомого під час сварки 13:01 0,87 проміле і смертельна ДТП — 17-річного водія взяли під варту 12:36 Нічна гроза наробила біди на Вінниччині photo_camera 12:15 Домашній собака захворів на сказ — у громаді на Вінниччині ввели карантин 12:12 Чи стикались з несправедливими нарахуваннями за комуналку? Ми запитали вінничан 12:01 Через безпекову ситуацію затримується поїзд, що прямує до Козятина 11:12 Земля, мобілізація та ТЦК — на Вінниччині викрили чотири корупційні схеми photo_camera 10:45 Сотня дронів за 18,4 мільйона. Вінницька мерія оголосила новий тендер для ЗСУ 10:01 39 раків обійшлися у майже 130 тисяч гривень збитків photo_camera 09:12 Вінниця сьогодні прощається з Захисниками — Олександром Кушніром та Віталієм Терновським 09:03 Музичні інструменти згоріли під час пожежі у Ямполі photo_camera 08:01 Сьогодні вітаємо офтальмологів та зв'язкових. Історія, заборони та прикмети 8 серпня 21:01 Чи справді яблуко щодня замінює лікаря — пояснили вінницькі медики 20:11 Медалі, подарунки та дистанції для найменших — у Вінниці проведуть Kids Race photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up