Малого з Козятинщини переїхав легковик, під яким він заховався

Малого з Козятинщини переїхав легковик, під яким він заховався
  • Нещасний випадок стався минулої доби у Козятинському районі. Дитячі пустощі та недогляд дорослих ледь не закінчився трагедією.

ДТП сталась близько 13 серпня о 14.20 години у селі Самгородок Козятинського району.

— Попередньо встановлено, що 27-річний місцевий житель залишив свою автівку в дворі будинку. Через який час чоловік почав виїжджати заднім ходом та наїхав на сусідську дитину, яка за час його відсутності залізла під легковик, — кажуть у відділ комунікацій поліції Вінницької області. 

Хлопчик, якому два роки, отримав травми. Його госпіталізували до дитячої лікарні.

Як зазначають у поліції, водій легковика був тверезий. За даним фактом проводиться розслідування.

 

Читайте також:

Побиті автівки та люди в білій фарбі. У Стрижавці Skoda в'їхала у «ВАЗ»

Рятувальники «вирізали» з авто двох водіїв: жінку затисло в Daewoo, а чоловіка у ВАЗі

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ярослав
    Малого, всіх його родичів до 5 коліна на рш. Це ж ким треба бути щоб 2 (ДВА) річна дитина мало того що під колесами лазить, а на вулиці без нагляду дорослих! Воно ледве ходити навчилось!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:46 Морози посилюються. Вінничан попереджають про найхолодніші ночі зими 16:16 Прозорість, доступність, інвестиції: чим відзначилась Вінниця у 2025 році 15:31 Цифри у платіжці не збігаються з лічильником? Як самостійно змінити помилкові показники світла 15:05 Екстремальні морози та блекаути: як зберегти тепло в оселі та власне здоров’я Від читача 21:49 Викрадення природного газу на 6,3 млн у державної компанії – повідомили про підозру посадовцю товариства 14:58 Суд покарав диверсантів, які підпалювали залізничні колії 14:06 Від напису «Я люблю Вінницю» до снігового коня в Гайсині. Як боєць ЗСУ створює мистецтво photo_camera 13:08 Трактор із лісом без документів. У Гущинцях патрульні виявили ймовірну крадіжку деревини 12:05 Блогерка з Вінниччини Кенді Суперстар заробила понад 400 тисяч доларів на YouTube, і це збурило людей 11:11 Шість пожеж за 24 години: чому вінничанам варто ще раз перевірити свої печі та розетки photo_camera 10:38 Вірність, сильніша за смерть: боєць після полону приїхав у Очитків на могилу побратима photo_camera 09:28 Снігова ковдра огорнула Дністер: рідкісні кадри з урочища Мохната photo_camera 08:37 Сьогодні вітаємо Віталія та дякуємо близьким. Історія та прикмети 11 січня 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 За перший тиждень року на Вінниччині побралися 36 пар photo_camera 20:05 На війні загинув 37-річний поліцейський Вадим Товпіщук photo_camera 19:03 Обмороження та переломи через ожеледицю: що потрібно знати батькам photo_camera 18:16 Мерія Вінниці хоче купити 40 пікапів. Яких саме та за скільки? 17:42 Вінницькі водолази продемонстрували техніку самопорятунку на льоду play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up