Рятувальники «вирізали» з авто двох водіїв: жінку затисло в Daewoo, а чоловіка у ВАЗі

- Обидві аварії сталися 13 серпня. Потерпілих рятувальники звільнили з понівечених автівок та передали медикам.
Перший випадок стався ввечері 13 серпня на автошляху Могилів-Подільський — Вінниця. Про це у фейсбук пише Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
— За попередніми даними, 48-річний водій автомобіля ВАЗ 2111 не впоравшись з керуванням з'їхав у кювет. Рятувальники за допомогою спецобладнання деблокували водія з транспортного засобу, — йдеться у повідомленні. — Потерпілого каретою екстреної медичної було госпіталізовано в приймальне відділення Жмеринської центральної районної лікарні.
Цього ж дня рятувальники звільняли ще одного водія, якого також затисло у салоні авто. Це була 24-річна жінка.
— Жінка не впоравшись з керуванням здійснила з'їзд на узбіччя, внаслідок чого автомобіль Daewoo Lanos зіткнувся зі стовпом та потерпілу було затиснено в автівці, — кажуть рятувальники.
Окрім того, що жінку звільнили, бійці ДСНС також відключили газове обладнання на автомобілі та акумулятор.
Читайте також:
У Могилів-Подільському районі розбився 39-річний мотоцикліст
У центрі міста на «зебрі» легковик збив дівчину-пішохода
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.