Грошей на світлофор біля залізничного вокзалу немає – відповідь на петицію

Грошей на світлофор біля залізничного вокзалу немає – відповідь на петицію

Вінничани скаржаться на постійні затори біля залізничного вокзалу. Люди просили встановити світлофор на перехресті вулиці Привокзальної – просп. Коцюбинського. Мерія дала відповідь.

Віталій Мазур із Вінниці стомився терпіти «нерегульований перехід пішоходів біля Ж/Д-вокзалу» та пропонує «на перехресті вулиць Привокзальної та проспекту Коцюбинського встановити світлофор або підземний перехід».

Чоловік написав електронну петицію. Її підписали понад 400 вінничан.

Корисне посилання

Найбільша база пропозицій продати чи купити ЗАЗ в Україні. Аutomoto.ua - пошуковик на 100 автосайтах.

Вчора, 3 жовтня 2017 року, мерія оприлюднила відповідь.

«На сьогоднішній день проблемним питанням в організації дорожнього руху по вул. Привокзальній є постійний рух пішоходів через дану вулицю від ринку «Привокзальний» в напрямку Центрального ринку та в зворотньому напрямку, що створює затори в русі транспорту на зазначеній вулиці», - йдеться в тексті.

За інформацією відповіді, ще в 2012 році рішенням Вінницької міської ради визначено пріоритети щодо першочергового встановлення світлофорних об’єктів на перехресті просп. Коцюбинського – вул. Привокзальна.

«Але в зв’язку з обмеженістю планових показників дохідної частини міського бюджету на 2017 рік, встановлення світлофорного об’єкту на зазначеному перехресті не включено в план робіт на поточний рік», - зазначають в мерії.

Якщо буде фінансування, то в міській раді обіцяють облаштувати світлофор на вулиці Привокзальній в наступні роки.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (50)
  • Krot
    Боже... там колись були дерева.... все місто засолили. (
  • Влад Иванов
    А по 100 000 почти на каждую фигуру "мини Винница" есть...??? Вообще умом тронулись...!!!
  • Виталий Мазур
    Сьогодні (06.10.17) знову на очах муніципальний автобус №8 на моїх очах збив пішохода на Привокзальній біля ринку, але зразу зупинився, хлопчина підвівся і пропустив ТЗ, погано що не було реєстратору в машині, дякую нашій продажній владі - так тримати !!!
  • Denys Stetsiuk
    тут потрібно будувати підземний перехід а не по Хм. шосе.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:12 У полі на Вінниччині виявили бойову частину російської ракети Х-101, яка не вибухнула play_circle_filled 13:31 «Знайшов книги Шевченка, не знаю, що з ними робити»: як військовий врятував малюнки Кобзаря photo_camera 13:08 Чоловік намагався провезти брендові сережки без декларації і попався на митниці 12:50 У Вінниці вшанували пам’ять Назарія «Грєнки» Гринцевича: на акцію зібралися сотні людей play_circle_filled photo_camera Від читача 10:47 Попередження втягнення молоді у протиправну діяльність — надзвичайно важлива проблема сьогодення 12:13 На поїзді до Європи. Скільки коштують квитки з Вінниці? 11:35 Весняний релакс по-вінницьки: де відпочити та відновитися (партнерський проєкт) 11:04 Вдома зберігав гранату та погрожував дружині: у Вінниці взяли під варту 43-річного чоловіка 10:10 Вакансії в супермаркеті «Грош» та 14 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 10:10 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 10:07 Декрет лише 4 місяці? У Мінекономіки роз’яснили положення нового Трудового кодексу 09:42 Де у Вінниці 10 березня не буде води та світла: адреси 09:02 «На щиті» до Браїлова повертається захисник Олександр Сніжинський 08:14 Сьогодні — День Державного Гімну. Історія, традиції та заборони 10 березня 21:00 Помер колишній професор Вінницького торговельно-економічного інституту Володимир Власенко 20:07 Влаштували конкурс читання уривків творів Кобзаря, у яких описується природа 20:04 Автомат Калашникова, рушниці та понад 600 набоїв. На Вінниччині спіймали 32-річного торговця зброєю 19:15 На 15 років ув’язнення засудили агентів рф, які на Вінниччині підпалювали релейні шафи 18:38 Дорогами Кобзаря: як Тарас Шевченко відкривав для себе Вінниччину 18:14 Під варту взяли посадовця міськради, який вимагав гроші за «потрібне» рішення щодо землі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up