Графік руху громадського транспорту в Вінниці на Великодню ніч

Графік руху громадського транспорту в Вінниці на Великодню ніч

З суботи на неділю вінничани підуть на нічні богослужіння. Розробила спеціальний графік руху трамваїв, тролейбусів та автобусів.

У Вінниці у Великодню ніч муніципальний транспорт возитиме пасажирів за окремим графіком.

У суботу 15 квітня роботу муніципального транспорту буде подовжено до першої годин ночі 16 квітня. Маршрутки будуть ходити до півночі.

А з половини четвертого ночі на лінію вийдуть тролейбуси за наступними маршрутами:

  • від зупинки «Кінотеатру «Мир» до Залізничного вокзалу,
  • від Електромережі до Залізничного вокзалу. 

З четвертої години ранку вийдуть тролейбуси за наступними маршрутами:

  • від автостанції «Східна» (вул. Ватутіна) в напрямку  кінцевої зупинки «вул. Лугова» – Депо
  • від автостанції «Східна» до Залізничного вокзалу.

Трамваї о пів на четверту вийдуть за такими маршрутами:

  • «Кінотеатр «Мир» - Барське шосе
  • школа №30 - Барське шосе.

З пів на четвертої години ранку виїдуть автобуси за такими маршрутами:

  • від зупинки «Електромережа» через площу Гагаріна і до кінцевої зупинки «Вишенька» (по новій кільцевій дорозі);
  • від зупинки «вулиця І.Богуна» (церква) до ринку «Урожай»
  • від зупинки «вулиця І.Богуна» до Меморіалу Визволення.

Маршрутки розпочнуть свою роботу з четвертої години.

Муніципальний  транспорт курсуватиме з шостої години за графіками вихідного дня.

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Vladimir
    Перше питання - Цікаво і де тролейбуси та трамваї будуть розвертатися біля "Кінотеатру МИР"? Друге питання - Що курить автор?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:03 ТікТок-блогерку з Літинської громади підозрюють у проросійській пропаганді через заклики до капітуляції України 12:21 Скільки коштує «пільгова» квартира у Вінниці — порівняли з ринком photo_camera 12:10 «Зніми хрестик»: спогад про вінничанина, який водив трамвай, служив Богові, похований біля храму 11:52 На Замковій горі відзначили День Української Державності та вшанували захисників photo_camera Від читача 17:16 Обережно, фейк! Чому купувати в інтернеті стає все небезпечніше 11:03 Подвійний переворот на трасі та авто в кюветі: за добу на Вінниччині сталися дві ДТП з потерпілими 10:23 Де у Вінниці 15 липня немає світла та води: адреси 09:57 Вінниця прощається з 29-річним Захисником Леонідом Зоновим, який загинув на Донеччині 09:30 Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 09:06 Понад 80 світлофорів у Вінниці працюватимуть по-новому під час хвилини мовчання 08:10 15 липня — День Української Державності. Які традиції, заборони і прикмети 21:00 На вокзалі затримали 22-річного чоловіка, який лаявся та провокував поліцейських на бійку 20:20 Що варто знати про родимки та де у Вінниці їх видаляють — пояснює дерматолог Катерина Юзвак play_circle_filled 19:34 Вінницький полк Нацгвардії уклав меморандум із центром протезування 18:39 Судитимуть 42-річного чоловіка, який роками ґвалтував малолітню падчерку 17:57 Лікарка з Вінниці випробувала медичний канабіс і розповіла про ефект 17:32 Аварія поблизу Вінниці: з понівеченого авто деблокували 61-річну пасажирку 16:31 Воєнний стан і мобілізацію в Україні офіційно продовжили ще на 90 днів 15:58 Нелегальних мігрантів виявили на Вінниччині та примусово видворили з України 15:33 Новий керівник УСР Вінниччини: хто такий Микола Гончар і що він вказав у декларації
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up