ДТП вихідних: «Таврія» в'їхала в автобус «Вінниця-Гриженці», а Lanos — у людей

ДТП вихідних: «Таврія» в'їхала в автобус «Вінниця-Гриженці», а Lanos — у людей
фото - Автополигон

На минулих вихідних на Вінниччині сталося два ДТП із постраждалими. У першому випадку водій «Таврії» в'їхав у автобус, а водій «Ланосу» — у дорожників.

У суботу, 2 грудня, на автодорозі Вінниця-Гнівань зіткнувся легковик та автобус.

на зустрічну смугу виїхав 56-річний водій «Таврії» та зіткнувся з автобусом «Вінниця-Гриженці».

Корисне посилання

Актуальні пропозиції купити Daewoo Lanos від 4200$ на Automoto.ua.

Водій легковика з травмами потрапив до лікарні. Водій та пасажири автобусу не постраждали.

— Цього ж дня на автодорозі Стрій-Кіровоград-Знам’янка 55-річний водій Daewoo Lanos допустив виїзд на зустрічну смугу руху, де зіткнувся із пристроєм для забивання паль з яким працювали робітники дорожніх служб. В результаті автопригоди двоє чоловіків віком 45 та 24 роки, які працювали на дорозі, отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до лікарні, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:12 Як вберегти чоботи від бридкої погоди? Поради вінницьких ремонтників взуття photo_camera 11:10 Очолив підрозділ під час штурму та вижив після удару дрона: історія вінницького воїна «Грома» 10:03 Довгий шлях додому: родина два роки чекала на можливість поховати загиблого під Бахмутом воїна 09:46 Масовані атаки по всій лінії фронту: захисники відбили 294 штурми за добу photo_camera Від читача 10:34 Поранені військові на Вінниччині отримують ще більше можливостей для якісної реабілітації 09:33 У Вінниці прощаються з Олександром Головатюком, який загинув у боях за Часів Яр ще у 2023-му 09:03 Сьогодні вітаємо Захарія, Данила та Марію. Історія, заборони та прикмети 8 лютого 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 Поза цензурою та за лаштунками імперії. Книги, які відкривають очі на історію України 20:35 Чому вінничанина Сергія Богачука відсторонили від боксу 20:15 Гроші на утеплення під 0%. Вінниця запускає новий механізм енергомодернізації будинків 19:50 Чи має держава дозволяти одруження з 14 років? Опитування від «20хвилин» 19:49 «Нива» поступилася в гостях «Лівому берегу» 19:37 Індорхокеїсти «ОКС-ШВСМ» 26-й раз стали чемпіонами України photo_camera 18:46 Вінниця інвестує у бізнес: ваучери на 250 000 гривень та компенсації за нові робочі місця 17:56 Суд виніс вирок заочно учаснику терористичної організації «днр» 17:08 Будівля з «Янголом» на фасаді. Розповідаємо історію готелю «Франсуа» 16:11 20 вінничан загинули у вогні, а за останню добу палало ще у 13 місцях photo_camera 15:10 Зимова магія у «Кармелюковому Поділлі». На сніжних просторах помітили косулю photo_camera 14:12 Де ви бачили, що світлофори не працюють під час відключень? Ми запитали вінничан
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up