ДТП біля Гавришівки: водій Volkswagen на зустрічній врізався у Renault

ДТП біля Гавришівки: водій Volkswagen на зустрічній врізався у Renault
  • Вчора, 13 жовтня, у Вінницькому районі зіткнулись Volkswagen та Renault.
  • В результаті аварії троє  людей в лікарні.
  • За фактом автопригоди поліція відкрила кримінальне провадження.

Аварія сталась неподалік села Гавришівка близько 19 години.

— За попередньою інформацією слідства, 36–річний водій Volkswagen Golf, виїхав на смугу зустрічного руху, не впорався з керуванням та зіткнувся  з автомобілем Renault Clio, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області..  

Внаслідок ДТП 54–річний водій Renault та його  55–річна пасажирка отримали тілесні ушкодження та госпіталізовані у лікарню.

Також травмувався пасажир легковика Volkswagen.

Поліція встановлює обставини та причини аварії.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди відкрили кримінальне провадження за статтею 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За таке правопорушення чоловікові загрожує  до 3-ох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами.

 

Читайте також:

На Вінничині перекинувся автобус з 35 пасажирами, які їхали у Москву. Є постраждала

Моторошна трагедія: у Вінниці в колекторі загинули батько з 19-річним сином

У Козятині згоріла поліцейська Mitsubishi. Кажуть, в багажнику були баки з бензином

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Irina Kudlaenko
    А чому автори статті не вказують інформацію, щодо перешкоди у вигляді великої гілки, яка і спричинила ДТП? І хто має відповідати за старющі дерева та їх обліку???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Може бути гучно. Вінничан попереджають про роботи на кар'єрі play_circle_filled 20:09 Від нирок до печінки: вінницькі трансплантологи привезли з Великої Британії унікальні знання 19:53 «На Великдень немає де святити паску». Чому в Могилів-Подільському парафія ПЦУ залишилася без храму play_circle_filled 19:15 Домашній інтернет без дротів: у Вінниці доступний 4G-сервіс від Київстар (Новини компаній) Від читача 07:37 Енергія, драйв та майбутнє: як гайсинська молодь підкорювала нові вершини! 19:03 Великодній кошик 2026 року здорожчав на 14%. Найбільше зросли ціни на яйця, м'ясо та овочі photo_camera 19:01 Шістнадцять тисяч квадратів нового асфальту з'явилося на трасі біля Гайсина play_circle_filled 18:06 Один ваш дзвінок може зупинити теракт: як вінничанам розпізнати диверсанта та врятувати місто 17:31 Реорганізація гінекології на Замостянській: куди звертатися вінничанкам, крім Старого міста? 17:02 Відстрочка в один клік: як оформити догляд за батьками без візиту до ТЦК 16:16 Тепер від 26 тисяч гривень. Скільки коштує отримати водійські права у Вінниці у 2026 році? 16:06 П'яна водійка без прав «припаркувалася» у кюветі Павлівки 15:13 Замість розмінування — допомога побратимам: нова місія сапера з Вінниці після втрати стопи photo_camera 14:08 Замість пляжів — городи: на Вінниччині незаконно засіяли береги річок photo_camera 13:31 Кому дадуть 1500 гривень і що подорожчає? Про головні зміни для вінничан у квітні 13:01 Понад дев’ять тисяч дронів за добу та сотні авіабомб полетіли на позиції ЗСУ photo_camera 12:07 Смертельний наїзд електрички на Вінниччині: загинули двоє чоловіків 11:25 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 10:40 Вакансії в супермаркетах «Грош», «Varus», ТОВ «Коре Клінінг» та 56 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 10:38 Три гектари згарища та порятунок багатоповерхівки: наслідки десяти пожеж на Вінниччині photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up