Автовикрадача зупинило дерево. Вісімнадцятирічний хлопець вкрав Citroen та розбив

Автовикрадача зупинило дерево. Вісімнадцятирічний хлопець вкрав Citroen та розбив

У Могилів-Подільському районі Citroen в'їхав у дерево. Як стало відомо, автівку напередодні поцупили у районному центрі.

Про аварію поліцію 15 грудня повідомила жителька села Могилівка. Молодик на Citroen протаранив дерево. На місце події виїхали правоохоронці.

— Поліцейські встановили, що транспортний засіб не належить 18-річному водієві. Як розповів правопорушник, іномарку він викрав в м. Могилів – Подільський. Автівка була запаркована у дворі будинку з ключами у замку запалення.  Помітивши це, він вирішив покататись, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Також правопорушник запевняв, що планував повернути авто. Але, як бачимо, йому завадило дерево.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, на Львівському шосе таксі в'їхало у паркан. Є постраждала

Читайте також:

У Вінницькому районі Volkswagen переїхав чоловіка, що лежав на дорозі

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Nom
    Вот так люди в 18 лет и покупают себе машины.И ненадо говорить о "мажорах"...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:03 Генетичний сюрприз у зоопарку: в родині альпак народилося дитинча незвичного кольору photo_camera 19:10 «Нас атакують літаками, які ми самі віддали росії»: як Вінниця, столиця авіації, опиралася Києву 19:05 Для переселенців у Вінниці проведуть безкоштовні стрижки 18:07 До нового опалювального сезону у Вінниці готові вже на 40% photo_camera Від читача 14:10 Краплина крові — шанс на життя: волонтери «Української команди» Вінниччини долучилися до донорства 17:03 Вінниччину накриє сильна спека: температура повітря перетне позначку +37°C 17:00 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 16:34 Як вберегти свої дані від хакерів? СБУ провела семінар із кіберзагроз та методів захисту 16:27 Обіцяв убити прокурора: у Вінниці засудили чоловіка за погрози в суді 16:24 Жителі трьох районів Вінниччини почують вибухи 26 червня: яка причина play_circle_filled 16:13 На лавці в парку пограбували 73-річну жінку — зірвали золотий ланцюжок 16:00 Фотоконкурс «Мій маленький випускник» завершено: редакція та партнери привітали переможців (партнерський проєкт) 15:55 Смертельна автотроща біля Цвіжина: у перекинутому позашляховику загинули дві подруги play_circle_filled photo_camera 15:11 Вінничанину, який виїхав із окупованого Криму, оформили ID-картку photo_camera 14:05 Суд повернув державі 4,4 гектара землі з трипільським поселенням 13:52 Біля Центрального парку будують висотку. Вона матиме 18 поверхів photo_camera 13:12 Викрили військового, який шантажував та обклав «даниною» підлеглого 12:06 У Браїлові горіло меблеве підприємство, у Вінниці — вантажівка photo_camera 11:01 Перехрестя Соборної та Театральної частково перекриють на шість днів 10:10 Відпустка за кордоном для військових у 2026 році: як оформити виїзд та які документи підготувати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up