Авто

Їздите на роботу громадським транспортом і думаєте, що авто вам не по кишені? Зібрали сім найдешевших б/у авто, які можна купити за кілька мінімалок. Деякі раритети радянських часів навіть непогано збереглись. Кільком найстаришим зі списку – 41 рік, але вони все ще «на ходу».

У вівторок, 9 січня 2018 року, ціни на багатьох АЗС поповзли вгору. По чому сьогодні продають паливо, читайте далі.  

В Україні необхідно застосувати знижувальний коефіцієнт до ставок акцизного податку на транспортні засоби з єврорегістрацією, які вже ввезені з-за кордону.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман погоджується з тим, що митні ставки на везення іноземних автомобілів потрібно зменшувати.

В жовтні 2017 року найпопулярнішою маркою в регіоні стала Toyota. По моделям в лідерах –Renault і Volkswagen.

Щоб покататися або здати на «розборку», викрадають машини в нашому місті. У поліції переконують – злочинці, що полюють на конкретну марку авто заради викупу, зі столиці у Вінницю не приїжджають. Був лише один факт автовикрадення заради шантажу – машини «БМВ» у іноземця. Які марки досі у розшуку і як поцупили найдорожче з викрадених у Вінниці авто?  

Вінничанин Олександр Радько не добився правди на штрафмайданчику. Його машину, побиту в ДТП п’яним водієм ВАЗу, віддали після сплати 4 тисяч гривень за зберігання. Тепер автовласник збирається перевірити, як виконають юристи обіцянку повернути гроші. Таку дав керівник обслуговуючої «Інформ-Ресурси» юркомпанії в редакції RIA/20minut. 

У найближчі дні в Україні буде побитий ціновий рекорд на автогаз. Експерти прогнозують, що ціна одного літра буде вище 18 гривень.

У Центральному парку щоденно їздить транспорт — автомобілі  і моторолери. Парк є парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення Чи припустимим є проїзд транспортних засобів, що робить адміністрація парку, щоб припинити транспортний рух по території і чи може допомогти поліція.

Проїзд по мосту частково відкрили. Щоб не пускати приватні авто та вантажівки, на пост стали робітники «Укртрансбезпеки» Вони розповіли, як проїжджає по мосту транспорт та хто має на це право А ще розказали, що порушників штрафують на 510 гривень. Яким чином?

keyboard_arrow_up