Чи потрібно розшукувати Януковича?

Чи потрібно розшукувати Януковича?
Януковича, його сина та деяких українських колишніх посадовців Інтерпол оголосив у розшук.

Про це на своїй сторінці повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Оголошені в міжнародний розшук Інтерполу (червона картка-затримання для екстрадиції в Україну): Янукович Віктор Федорович, Янукович Олександр Вікторович, Азаров Микола Янович, Багатирьова Раїса Василівна, Колобов Ю. В. ( екс-міністр фінансів України), Дзекон Р. Б. ( екс керівник Укртелекому)", – розповів Аваков.

Він також повідомив, що таке рішення Інтерпол прийняв "сьогодні, через кілька місяців з моменту звернення в березні 2014 року". Крім того, додав міністр, з Інтерполом продовжується робота щодо низки інших обвинувачуваних Україною осіб.

Також Аваков назвав заяву генпрокурора Росії щодо Януковича - "брехнею на державному рівні".

Головний міліціонер країни нагадав, що подавати запит про видачу можна лише після затримання підозрюваного, а Росія досі нікого з колишніх українських чиновників не затримала.

Опитування

Чи потрібно розшукувати Януковича?

Коментарі (6)
  • Дарья
    Хто його вже буде розшукувати. Якщо до цих пір не вжили заходів, то вже й не будуть його розшукувати.
  • Topoнтуй
    Аваков, которого Интерпол ловил (и поймал) сотрудничает с Интерполом! Дивны божии дела ...
  • винничанин
    Ежу понятно, что Украине Януковича не выдадут, и власти Украины это отлично осознают. Просто им нужно очередное "бурление говен" на кухнях и в интернетах, чтобы в очередной раз отвлечь внимание нАрида от проблем в экономике.
  • Анонім
    Януковича надо поймать и судить!!! Судить, за то, что нерасстрелял майдан из пулемётов, особенно сцену.
    Topoнтуй reply Анонім
    А вот это 100500. Все беды постигшие страну - от бесхребетности завгара.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:19 Як виникли назви найбільших мікрорайонів Вінниці. І що цікавого є в цих місцинах photo_camera 21:00 Дворічна стипендія від президента — вінницький майстер Василь Слободянюк отримав державне визнання 20:04 Їхала п'яною на електросамокаті: вінницький суд оштрафував водійку на 17 тисяч гривень 19:12 Страшні злочини протягом 15 років. Судитимуть засновника реабілітаційного центру «Нове життя» Від читача 10:21 Безпека дітей у кіберпросторі під час літніх канікул 18:32 Вагітність, діти та військова служба: через що неповнолітнім дозволяють шлюби на Вінниччині 18:09 «До загибелі людей неможливо звикнути»: історія вінницького рятувальника Руслана Рябіщука 17:14 Без ліцензій та реєстрації. У Вінниці викрили підпільний пункт обміну валют 16:23 Строки оскарження рішень ТЦК та військових частин: чому вони різні та коли можуть бути поновлені 16:16 Юні вінничани поспілкувалися із військовими і оглянули зразки зброї 16:12 У Вінниці на три дні перекриють частину вулиці Миколи Ващука через ярмарок 15:02 Евакуйовані з Донеччини леопарди стали батьками. У Подільському зоопарку показали потомство 14:57 Перелом руки не завадив здобути медаль: вінницькі тхеквондисти стали призерами Європи 14:26 Польський волонтер про збір на автобуси для Вінниці: «Не дадуть у Кельце — знайдемо інший вихід» 14:07 До України повернули тіла 522 загиблих громадян, серед них військовослужбовці 12:57 Відставка судді Вінницького окружного адмінсуду Воробйової: що показала декларація 11:49 Вулиці міста звільняють від покинутих авто. Скільки машин уже прибрали? 11:04 Випускник Гайсинського ліцею склав НМТ на 200 балів одразу з двох предметів 10:44 Світло вимкнуть на низці вулиць Вінниці. Перелік адрес 10:25 Шукаєте плитку та сантехніку, але не знаєте де дивитися? Почніть з цих салонів у Вінниці (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up