Народний Бренд

Серед учасників голосування в «Народному бренді» від корпорації RIA та сайту top20.ua розіграли смартфон і інші подарунки.  Сьогодні, 16 грудня, в офіс компанії завітали переможці, щоб забрати свої призи.

Вже 20 років поспіль ми разом з вами вибираємо найкращі компанії у нашому місті. Традиційно відкриваємо сезон новорічних свят урочистою церемонією нагородження тих, хто отримали найбільшу довіру і прихильність вінничан. Ввечері 14 грудня представники знаних підприємств та компаній Вінниці отримали народне визнання та «Золоті Ніки», символ перемоги у «Народному бренді».

 Від того, як організований бізнес і на чому він базується, залежатиме, чи буде підприємство рости та конкурувати.  Запитали в знаних підприємців Вінниці, переможців і партнерів конкурсу «Народний бренд», від яких складових залежить успіх їх бізнесу. Підбили попередні підсумки голосування конкурсу «Народний бренд 2021».

Імена цих закордонних бізнесменів давно на вустах у мешканців Вінниці. Ці два чоловіки понад два десятки років тому завітали й закохалися в наше місто і вирішили тут відкрити свою справу. Тепер ми їх вважаємо вінничанами, а вони створюють для нас найсмачніші італійські сири і привозять модні турецькі вироби зі шкіри та хутра.

Двадцятий рік поспіль найбільша регіональна медіа корпорація «RIA Media» проводить конкурс «Народний бренд». Цьогоріч змагання за народне визнання відбуватиметься в 23-х містах України. Розповідаємо про чотири успішні бізнеси, які змагаються за нагороду кращого серед кращих у Вінниці в 2021 році.

Латинська літера «V» є основою туристичного бренду краю. Що ще зображено на символіці Вінниччини?

Вже з першого жовтня розпочинається всеукраїнський конкурс «Народний бренд 2021». Якщо ви представник місцевого бізнесу Вінниці, встигніть стати його учасником.  Розповідаємо, що для цього потрібно, як буде проходити голосування і визначення переможців.   

Акція «Місяць джинсів» на станції сортування «Екошатл» добігає кінця. За цей час екоактивісти зібрали чимало джинсового одягу. Колишні штани, куртки та спідниці майстрині трансформують на старовинних ткацьких верстатах у килими.

Серед учасників голосування в «Народному бренді» розіграли смартфон від RIA та подарункові сертифікати від переможців.  Сьогодні, 14 грудня, у редакції завітали переможці, щоб забрати свої призи. 

Серед учасників голосування в «Народному бренді» розіграли смартфон від RIA та подарункові сертифікати від переможців. Хто став щасливчиком?

keyboard_arrow_up