Народний Бренд

Аналітики стверджують, що попри жахливі події, які відбуваються в державі, ринок нерухомості активно оживає. Дізналися все про ціни на житло у Вінниці та прогнози на рік від експертів агентства нерухомості «Олімп» і будівельної компанії «Svarog Development».

Вже 22-й рік поспіль вінничани разом з «Народним брендом» обирають найкращі компанії у нашому місті. Під час великої війни конкурс змінив свій формат на благодійний і продовжує працювати разом з усією країною задля перемоги. Ввечері 13 грудня представники бізнес-еліти Вінниці отримали народне визнання і довгоочікувані «Золоті Ніки», символ перемоги в конкурсі. Хто вони, кращі серед кращих — читайте далі.

Вінницький бізнес за період повномасштабної війни вже встиг адаптувався до нових реалій. Як утримати бізнес на плаву, не зупиняти роботу та навіть розвиватися — розповіли представники двох знаних вінницьких компаній.  Також у матеріалі можна дізнатися результати голосування конкурсу «Народний бренд».

Англійська мова стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Кожен ресурс обіцяє швидкі результати за короткий термін. Але чи так це реально? І як змінився підхід до вивчення англійської мови останнім часом? Розповідають фахівці вінницького мовної школи.

Триває конкурс «Народний бренд 2023». В рамках проєкту ми розповідаємо про локальний бізнес, вінницькі підприємства та компанії, які розвивають економіку міста і протягом багатьох років є його брендом.

З 2-го жовтня розпочався конкурс «Народний бренд 2023», який продовжує визначати кращих серед кращих і працювати разом з усією країною. Тож, якщо ви представник місцевого бізнесу Вінниці, встигніть стати його учасником. Розповідаємо, що для цього потрібно, як буде проходити голосування і визначення переможців.

Вже 21-й рік поспіль вінничани  разом з «Народним брендом» обирають найкращі компанії у нашому місті. Цьогоріч конкурс змінив свій формат на благодійний, але продовжує працювати разом з усією країною задля перемоги. Представники бізнес-еліти Вінниці отримали свої довгоочікувані «Золоті Ніки», символ перемоги в конкурсі та народного визнання.

Триває конкурс «Народний бренд 2022», який цьогоріч змінює свій формат на благодійний. В рамках проєкту ми розповідаємо про локальний бізнес, вінницькі підприємства та компанії, які підтримують ЗСУ

Триває конкурс «Народний бренд 2022», який цьогоріч змінює свій формат на благодійний. В рамках проєкту ми розповідаємо про локальний бізнес, вінницькі підприємства та компанії, які підтримують ЗСУ. 

З початку жовтня стартував конкурс «Народний бренд 2022». Цьогоріч він змінює свій формат на благодійний, але продовжує працювати разом з усією країною задля перемоги. В рамках проекту розповідаємо про підприємства Вінниці, які безкоштовно допомагають ЗСУ.

keyboard_arrow_up