Народний Бренд

Акція «Місяць джинсів» на станції сортування «Екошатл» добігає кінця. За цей час екоактивісти зібрали чимало джинсового одягу. Колишні штани, куртки та спідниці майстрині трансформують на старовинних ткацьких верстатах у килими.

Серед учасників голосування в «Народному бренді» розіграли смартфон від RIA та подарункові сертифікати від переможців.  Сьогодні, 14 грудня, у редакції завітали переможці, щоб забрати свої призи. 

Серед учасників голосування в «Народному бренді» розіграли смартфон від RIA та подарункові сертифікати від переможців. Хто став щасливчиком?

Вже 19 років поспіль ми разом з вами вибираємо найкращі компанії у нашому місті, і традиційно відкриваємо сезон різдвяно-новорічних свят урочистою церемонією нагородження тих, хто отримали найбільшу довіру і прихильність вінничан. Цей рік не став винятком, але через пандемію ми змінили формат проведення свята. Замість звичної церемонії — провели лише урочисте нагородження, поділивши прихід учасників погодинно.  Ввечері 8-9 грудня представники компаній повернулися додому зі своїми «Золотими Ніками», символом перемоги у «Народному Бренді». 

Вибір народних улюбленців у конкурсі «Народний бренд 2020» завершився. Вінничани вже обрали найкращі компанії у всіх категоріях.  Попереду переможців чекає найприємніша частина — урочиста церемонія нагородження. 

У кожного підприємця є свій рецепт, як розпочати та розвивати успішний бізнес. У героїв нашої публікації надихаючі історії успіху. Хтось — відкрився у карантин і одразу завойовував серця вінничан незвичною ідеєю, дехто — з маленької справи, яку започаткували разом з другом, створив великий проект.  Поговорили з партнерами «Народного бренду» про їхній шлях до створення власної справи, роботу в карантин та довіру клієнтів.    

Розповідаємо історії успішного вінницького бізнесу, власницями якого є жінки. Поговорили з учасницями та багаторічною переможницею «Народного бренду» про підприємницьку справу, складнощі у створенні власного бізнесу та мотивацію.   

Вже з першого жовтня розпочинається конкурс «Народний бренд 2020». Тож, якщо ви представник місцевого бізнесу Вінниці, встигніть стати його учасником.  Розповідаємо, що для цього потрібно, як буде проходити голосування і визначення переможців.  

Протягом двох місяців — жовтня-листопада на сайті brand.20.ua проходило онлайн голосування в розділі «Народний бренд». Серед учасників голосування — а їх в цьому році їх було рекордні 19 тисяч — розігрували планшети. Сьогодні, 12 грудня, троє щасливчиків прийшли в редакцію RIA, щоб забрати свої подарунки.

Протягом 18-ти років на початку грудня Медіа Корпорація «RІА» збирає підприємців Вінниці під одним дахом, щоб у дружній атмосфері нагородити кращих з них. Цей рік не став винятком, і ввечері 10 грудня представники шістдесяти компаній повернулися додому зі своїми «Золотими Ніками», символом перемоги у «Народному Бренді»

keyboard_arrow_up