Вінницький гросмейстер став тріумфатором турніру в США

• Українець Ілля Нижник виграв турнір у США. Хлопець уродженець міста Вінниця. Це уже не перша його перемога на шахових турнірах.

Про це у фейсбук повідомили «Українські шахи».

— Вінницький гросмейстер Ілля Нижник став переможцем міжнародного опену 15th Spice Cup 2021 (швейцарка, 9 турів), що фінішував у американському Клейтоні, — йдеться у повідомленні. — Наш земляк набрав 7 очок і одноосібно посів перше місце. Браво!

Друге місце у турнірі посів угорець Беньямін Гледура та кубинець Юніескі Кесада Перес.

Відзначимо, що вихованець вінницької шахової школи Ілля Нижник став наймолодшим шаховим гросмейстером у світі.

До того ж для вінничанина це вже не перша перемога на турнірах. Минулого року Ілля також відзначився на турнірі у США: Вінничанин Ілля Нижник переміг у шаховому турнірі в США

По традиції газета RIA визначає ТОП-10 спортсменів року на Вінниччині. У 2019 році у цей список потрапив і Ілля Нижник: ТОП-10 вінницьких спортсменів року. Рейтинг RIA