У Вінниці донорів знову закликають долучатися до здачі крові

У Вінниці донорів знову закликають долучатися до здачі крові
  • У місті констатують зменшення запасів донорської крові до критичного рівня. При чому по всім групам. Містян просять відгукнутися.

У повідомленні обласного центру служби крові йдеться про те, що навіть ті, хто ніколи не здавав кров, можуть сьогодні долучитися до необхідної і вкрай потрібної справи. Тобто, стати на облік донорів.

Забір крові здійснюють що будня за адресою у Вінниці по вулиці Пирогова 48. Станція переливання працює з 8 ранку до 15 дня.

Телефони для довідок: (0432) 55 15 75 або +380 67 49 20 034. 


Читайте також:

«Будеш дзвонити — взагалі нічого не отримаєш»: працедавець не виплачує гроші за виконану роботу

«Цю криницю не чистили і не ремонтували». Вінничанин назвав брехнею дані, які дали у міськраді

«Казав, якщо я не піду, вистрілить. Кажу: стріляй» — про конфлікт волонтера й мера Немирова

Коментарі (6)
  • Наталія Мазур Дробаха
    Сьогодні ходила з сином,людей дуже багато,сказали подзвонити в п'ятницю.
  • Ириша Аненко
    Сьогодні ми хотіли здати то нас записали в резерв і подзвонити в п'ятницю. Людей куча в черзі здавати кров.
  • Светлана Засовина
    Приезжайте в Могилев Подольский,желающих много
    Alex Bogach reply Светлана Засовина
    Светлана Засовина мы сдадим в виннице а вам уже привезут, так легче)
  • Натали Берёза
    Завтра вже буде черга в три ряди))
    Вінничан двічи просити не потрібно💛💙

keyboard_arrow_up