Конкурс "Ідеальна пара Вінниці". Переможці Віктор та Олександра Василевські
 • access_time 23 січня 2017
20minut.ua разом з рестораном "Тифліс" проводили традиційний конкурс до Дня святого Валентина - «Ідеальна пара Вінниці».
 
13 лютого закінчилось голосування за учасників, які розміщували на сайті свої фото та історії кохання. Найкращу пару обирали читачі сайту. Редакція ретельно перевірила усі фото на відповідність до умов конкурсу та голоси учасників на наявність "накруток".
 
За результатами голосування перемогли Віктор та Олександра Василевські. Вони набрали 345 голосів.

Переможці отримують сертифікат вартістю 500 гривень на романтичну вечерю від нашого партнера ресторану "Тифліс"

 
 • ...
  remove_red_eye 1777
  thumb_up 345
  chat_bubble_outline 0
  share 57
  Віктор Василевський
  Наша історія почалася в 2012. Тоді ми ще навіть не думали, що через кілька років будемо повноцінною сім"єю. У цьому році з"явився на світ наш синочок, наш сенс життя. Віктор та Олександра.
 • ...
  remove_red_eye 948
  thumb_up 340
  chat_bubble_outline 0
  share 147
  Руслан Няньчук
  Руслан та Дануся. Познайомилися ми в унiверситетi, будучи студентами першого курсу. I ось уже бiльш як 5 рокiв ми разом. Кохаємо один одного. Ми Iдеальна пара
 • ...
  remove_red_eye 1167
  thumb_up 223
  chat_bubble_outline 0
  share 59
  Дар'я Курбатова
  Наша спільна історія розпочалась більше ніж півтора роки тому, теплим осіннім місяцем. З тих пір ми щасливі проводити кожну хвилинку разом. Сашка+Дашка)
 • ...
  remove_red_eye 247
  thumb_up 127
  chat_bubble_outline 0
  share 16
  Катерина Березовська
  Наша історія почалась 10 років тому, нас поєднав сам Бог. У шлюбі вже 5 років, маємо прекрасні плоди нашої любові - сина й доньку. З кожним роком любов стає міцніша. Постійно вчимося безумовної любові яка є довготерпелива, лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не переминає. Катерина і Максим
 • ...
  remove_red_eye 611
  thumb_up 113
  chat_bubble_outline 0
  share 20
  Вита и Денис Золины
  Говорят от любви - рождаются ангелы. Наша любовь очень сильная, ведь мы родители двух пар прекрасных разнополых двойняшек. Мы счастливы, что есть друг у друга.
 • ...
  remove_red_eye 412
  thumb_up 94
  chat_bubble_outline 0
  share 6
  Яна Івасько
  "Любовь приходит, когда ее совсем не ждешь" Було свято, випуск моєї молодшої сестрички. Того дня ми познайомились і не розстаємось. Доволі довгии час були у дружніх відносинах, коли почула що "пахне жареним", дуже злякась близьких відносин, думала як його гарно відшити, і чесно кажучи було навіть декілька спроб). Але щось мені не давало цього зробити до кінця. І його наполегливість, вона зачаровувала. Так дружні відносини переросли у романтичні. Я зрозуміла, що закохуюсь і вже не можу і дня прожити без нього. Я пам*ятаю як вперше страшенно образилась, приревнувала і почала з ним сваритись. Він лише посміхнувся і сказав: "Дурненька.... Я закохався в тебе з першого погляду. А вже на друій нашій зустрічі зрозумів, що я тебе ніколи не відпущу, не зможу жити без твого запаху, ти кохання всього мого життя і прожити його хочу лише з тобою.... А раніше не говорив про це, бо думав, що злякаю....))". Потім ще дуже багато цікавих життєвих нюансів. Довгоочікуваний крок - пропозиція руки і серця. Планується весілля)
 • ...
  remove_red_eye 585
  thumb_up 87
  chat_bubble_outline 0
  share 11
  Леся Петренко
  Наша історія кохання розпочалася в Інтернеті, а точніше у вк. Згодом наше віртуальне знайомство переросло у невіртуальне кохання. Знайомство в Інтернеті всупереч поширеним думкам не завжди закінчується розчаруванням і ми у цьому переконалися на власному досвіді. Спочатку ми листуватися у вк, скайпі, а потім через 2 місяці вирішили зустрічатися. З тих пір ми разом. І ось 5 лютого 2017 року ми будемо святкувати вже п'яту річницю наших стосунків. А живемо ми за принципом " Можна всього досягнути, бо в тебе - Я є, а у мене - ТИ!"
 • ...
  remove_red_eye 950
  thumb_up 75
  chat_bubble_outline 0
  share 19
  Юлія Кошева
  Знайомі ми з дитинства, я ще була наївним малим дівчам коли закохалась в трохи старшого за мене хлопця, але він не звертав на мене уваги, так як він казав, що я ще мала. Йшли роки я дорослішала, а мій "сужений" проявляв до мене знаки уваги і якось прийшов із каблучкою та квітами. Через три місяці в нас було сватання, де домовились за дату весілля, яке було жаркого серпневого дня 2012 року. Тепер в нас двоє діток - хлопчики, і ми щаслива родина, в якій живе любов.
 • ...
  remove_red_eye 1062
  thumb_up 75
  chat_bubble_outline 0
  share 17
  Кіра Коваленко
  -Привіт......вип'ємо кави? Чого б це пити каву на Святий вечір? - подумала я?!! Так ми познайомилися і все таки зустрілися в цей вечір! Вважається, що в такий день потрібно бути з родинною... ось я іі знайшла!) З тих пір, кожен рік , в цей великий день ми обов'язково разом святкуємо вдома, поки що нашою маленькою родинною! Моє щастя, моя підтримка, моє дихання ... кохаю!!!
 • ...
  remove_red_eye 141
  thumb_up 73
  chat_bubble_outline 0
  share 9
  Каріна Юріївна
  Мене звати Каріна мого чоловіка звати Дмитро, познайомились ми с соціальній мережі "вконтакті" прозустрічалися один рік, потім одружилися, одружені ми 3 роки. У нас народився синочок Артемчик, він наша радість. Я щаслива мама та дружина, у мене най-найщасливіша сім*я.
 • ...
  remove_red_eye 144
  thumb_up 66
  chat_bubble_outline 0
  share 6
  Олена Ванько
  Історія мого кохання почалась з слів "ти що не пам'яташ яку каву я п'ю?" Я працювала в одній з кав'ярень, Сергій був одним з постійних клієнтів, кохання до кави об'єднало нас в щасливу пару. Наші стосунки розвивались досить швидко, були наповнені масою емоцій та кохання. Кожну хвилинку ми намагались приділити один одному. Пропозиція руки і серця не змусила довго чекати. Найромантичніший та найніжніший момент на березі моря. І найщасливіша родина надалі. Ангел мій, я кохаю тебе.
 • ...
  remove_red_eye 569
  thumb_up 49
  chat_bubble_outline 0
  share 34
  Альона Савинкова
  Історія нашого кохання бере свій початок з 2014 року. Дуже банально розповідати як все сталось, але поки в нашій історії є найщасливіший день - це день нашого весілля... Попереду ще багато щастя та кохання!!! Чого і бажаю кожному з вас!!!
 • ...
  remove_red_eye 178
  thumb_up 41
  chat_bubble_outline 0
  share 10
  Катерина Штомпель
  Тривалий час після нашого знайомства ми все ніяк не могли знайти спільної мови, і я думала, що чим стосункам не судилося відбутися, але вже рік, як ми ділимо все на двох... Щодня разом, я вже не уявляю себе без тебе)
 • ...
  remove_red_eye 225
  thumb_up 40
  chat_bubble_outline 0
  share 14
  Іван та Інна Каспрук
  ... велике щастя мати людину, котра на протязі 5♥ років розділяє з тобою і радість і смуток ♥. З котрою у Bас одна мрія на двох ...♥...
 • ...
  remove_red_eye 794
  thumb_up 38
  chat_bubble_outline 0
  share 6
  Вікторія Сакевич
  Вікторія та Андрій
 • ...
  remove_red_eye 494
  thumb_up 35
  chat_bubble_outline 0
  share 7
  Омалія Керімова
  В пошуках гарного життя за кордоном, я знайшла своє кохання! Ми познайомились дорогою в іншу країну... попрацювали там літній період і повернулися додому вже разом. Їдучі назад ми точно знали, що це не просто літній роман, чи тимчасові стосунки - це кохання назавжди. Ми прийняли рішення ніколи не розлучатись. Але це було проблематично так як я живу далеко. Мій коханий Олег не вагався ні на мить: запропонував жити разом і через місяць я вже була біля нього! Зараз я з гордістю можу сказати, що мені дійсно пощастило.... Мій ніжний і в той же час серйозний чоловік кожень день робить мене щасливою, що і я намагаюся зробити у відповідь. Він для мене цілий Всесвіт! З ним не страшно дивитись в майбутнє, воно в нас спільне і через те прекрасне!
 • ...
  remove_red_eye 660
  thumb_up 31
  chat_bubble_outline 0
  share 8
  Юлия Козак
  История наших отношений началась почти 10 лет назад с банального сообщения: "Привет! Меня зовут Серёжа... Давай познакомимся???" в популярном тогда Винницком Чат-сервере....И с того момента мы больше не ростаемся....
 • ...
  remove_red_eye 1571
  thumb_up 29
  chat_bubble_outline 0
  share 9
  Людмила та Андрій Радзієвські
  Главное в жизни иметь того человека, который держа тебя за руку, пройдет с тобой всю жизнь! Какая бы она не была!
 • ...
  remove_red_eye 635
  thumb_up 27
  chat_bubble_outline 0
  share 2
  Валерій і Вікторія Андросови
  Знайомство, або як не слід робити! Знаєте, бувають такі знайомства, коли розумієш, що вони будуть доленосними і несуть за собою зміни? Це знайомство не було таким. Точніше, стало таким, тільки за 24 години. Ну ось подумайте самі: ви в компанії друзів, ви знайомитесь із хлопцем, ви запитуєте його чим він займається, а він каже "По-різному. Психологія, пікап, і речі з цим пов'язані.." Ваша реакція? Тікати якомога далі? Можливо? Але у відповідь було чутно: "Класно! Навчиш?" Відстань у два роки. Історія почалася у Вінниці, але самі ми із різних міст. Запоріжжя і Вінниця - це вам не Тяжилів і Вишенька. Коли ми проклали дорогу від одного дому до іншого в Google Maps, виявилося, що між нашими домами різниця у 666 км! Ані кілометром більше, ані кілометром менше! Подумали, що це знак)) Так і почалося найцікавіше) Віка в останньому класі у школі, Валера на останньому курсі інституту, а між ними телефон. Нам казали, що це телефонний роман, що з того нічого путнього не вийде, але кожні канікули ми намагались зустрічатись. Безумства було багато: одного разу ми зустрілися на 3 хвилини о третій години ночі. Віка виграла подорож до Криму на тиждень, і поїзд їхав у Крим через Запоріжжя. Три хвилини зустрічі туди, три хвилини зустрічі назад. Разом - 6 хвилин. Це було варто того. Ці моменти ми згадуємо до сих пір! Так ми прожили два роки. P.S. Почали жити разом у Запоріжжі, через рік переїхали у Дніпро (тоді він ще був Дніпропетровськом), а зараз живемо у Вінниці. Цього року нашому знайомству виповнилося п'ять років, і його ми закріпили щасливим весіллям. Своєю історією ми хочемо сказати тільки одне: не важливо, скільки перешкод буде на вашому шляху, важливо те, як ви будете іх долати! Всіх із святом кохання!
 • ...
  remove_red_eye 522
  thumb_up 27
  chat_bubble_outline 0
  share 15
  Віталіна Бевза
  Мене звати Віталіна, а мою другу половинку – Максим, на даний час нам уже 26 і 27 років. Наша історія кохання бере свій початок ще у 2005 році, коли я перейшла в іншу школу. Мабуть, це була доля, адже саме тут я його зустріла, свою другу половинку, своє кохання, своє життя. Це було наше перше кохання, перші проводжання додому, перші поцілунки, перші побачення, а також перші неймовірні емоції кохання. Разом ми вже 11 років і 7 місяців, з яких 8 р. ми зустрічалися і 3,7 р. одружені. Це прекрасні і бурхливі часи нашого життя: ми пережили і гіркі моменти розлуки, і щасливі хвилини примирення і радісні години побачень. З кожним роком наше кохання не згасає, а навпаки набирає ще більше яскравих барв і міцнішає з роками. Ми віримо, що наше кохання ми пронесемо у наших серцях до кінця наших днів, що з першого кохання воно стане коханням всього життя.
 • ...
  remove_red_eye 592
  thumb_up 25
  chat_bubble_outline 0
  share 23
  Катерина Кучерук
  Все почалось із спілкування вінтернеті. Льоня написав Каті і почалось спілкування... довго ми переписувались і вирішили поговорити по телефону. Потім зустріч, життя разом, весілля, народження донечки і просто щасливе життя.
 • ...
  remove_red_eye 782
  thumb_up 24
  chat_bubble_outline 0
  share 25
  Анна Громадська
  Ми - молода пара, Ігорь та Анюта. Знайомі вже близько 5 років, 4 роки навчались разом, але один одного не помічали, а по завершенню зрозуміли, що створені один для одного. 14 лютого для нас особливе свято, в цей день ми святкуємо не просто день закоханих, а й нашу першу річницю.
 • ...
  remove_red_eye 161
  thumb_up 23
  chat_bubble_outline 0
  share 7
  Анжела Клипач
  Похилила голову коханому на плече, спостерігаємо як спить наше янголятко, посміхаючись. Якось мимоволі починає відтворюватися перед очима картина історії створення сім`ї. З Олександром ми знайомі були давно, разом працювали. Відносини були суто робочими. В колективі в мене була колега, якій дуже подобався він, от вона і попросила допомогти їй, щоб Саша звернув на неї увагу. Стали ми разом всі гуляти: кіно - піццерія - дискотека - кав`ярня - посиденьки вдома. Але чомусь результату не було... Якось на роботі ще одна колега Віра жартуючи розповіла мені історію якогось мильного серіалу про сваху, яка закохалася в жениха, ми посміялися і забулись. Наближався День Святого Валентина і подруга Оксана з чоловіком Юрієм, я, Саша і ця дівчина мали виїхати на берег річки на пікнік, все було домовлено, місце зустрічі назначено, але в останню хвилину ми всі дізнаємось, що в закоханої колеги не виходить по стану здоров`я. От ми і поїхали четверо, було весело, а в кінці вечора Олександр мене здивував, прочитав мені вірша про кохання, чесно кажучи я була шокована і сюжет того мильного серіалу вже став реальністю.Тепер Ксюша і Юра - наші куми, а ми ростимо плід нашого кохання Назарчика. Мораль моєї історії така : "Не шукайте щастя на краю світу, воно може бути в вас під носом!".
 • ...
  remove_red_eye 861
  thumb_up 21
  chat_bubble_outline 0
  share 24
  Елена Лесик
  Меня зовут Елена и мне 28 лет, моего мужа зовут Олег и ему 26 лет. Познакомились мы в августе 2014 года. Олежка работал в милиции, сейчас полиции, и его отправили в Донецкую область в АТО. Я тогда жила в Константиновке. Лето было очень жарким и я с подругой часто ходила на ставок позагорать. Там я в первый раз и увидела его, в форме, бронежилет, автомат, накачанный и подтянутый красивый парень. Пообщались, пошутили и разошлись. Через несколько дней мы с подругой сидя у магазина на лавочке увидели снова этих парней, они тоже пришли взять водички, и среди них был "мой" Олег. Рядом находилось общежитие, в котором жили военные. Мы долго стояли говорили, рассказали друг другу о особенностях наших городов. Олежка так красиво рассказал про свой город Винницу, говорил приезжай - экскурсию проведу по городу, на знаменитый фонтан сходим. А я взяла и согласилась. Еще говорю - "дай мне свой номер телефона", так мы обменялись номерами. Через неделю он уехал к себе в Винницу, а я осталась в Константиновке. Мы общались по телефону, смс и уже не могли друг без друга. В январе 2015 я приехала к нему и Олежка больше меня не отпустил. Теперь мы муж и жена, сынульке нашему в конце февраля будет годик. Я конечно скучаю по своему городу, друзьям, близким, но я очень люблю своего мужа и счастлива, что мы встретились)))))
 • ...
  remove_red_eye 582
  thumb_up 20
  chat_bubble_outline 0
  share 29
  Ірина+Вячеслав Закерничні
  Наша історія кохання почалася у студентські роки, коли ми вчилися в різних областях, вона в Вінниці, а я в Житомирі) Познайомились ми на автовокзалі. Майже кожних вихідних ми їздили один до одного, що і продовжувалось 1,5 років, поки я не закінчив університет. Після чого я переїхав до коханої у Вінницю, де влаштувався на роботу. Щоб дарма не втрачати часу, ми відразу почали жити разом. З тих пір уже пройшло 3 роки шаленого кохання до сьогоднішнього дня. Ми багато гуляємо, відпочиваємо, постійно життєрадісні, фотографуємся і плануємо створити сімю.
 • ...
  remove_red_eye 245
  thumb_up 20
  chat_bubble_outline 0
  share 18
  Марина Козбіна
  Ваня+Марина. Разом вже 8 років. Виховуємо двох прекрасних діток. З кожним днем розуміємо, що наше кохання лише сильнішає, а життя тільки починається.
 • ...
  remove_red_eye 399
  thumb_up 18
  chat_bubble_outline 0
  share 6
  Світлана Лантух
  Звуть нас Роман і Світлана. Історія нашого кохання досить проста... Познайомились ми дякуючи нашим друзям. Звичайного зимнього дня на катку *Льодова Арена*. Зустрічаємось понад 4 роки. Ми знаємо і віримо в те, що будемо разом назавжди. На данний момент я навіть не можу уявити, хто я без нього. Все що потрібно зробити, ми робимо разом. Ніколи не могла повірити, що буду настільки щаслива. А моє найголовніше щастя зараз це він. Кохаю його більше за все на світі.
 • ...
  remove_red_eye 656
  thumb_up 13
  chat_bubble_outline 0
  share 14
  Вероніка Колесник
  Зустрічаємось вже 3 роки, познайомилися в університеті!! Почали зустрічатися 14 числа, тому День Закоханих для нас дуже символічне свято!
 • ...
  remove_red_eye 697
  thumb_up 12
  chat_bubble_outline 0
  share 28
  Людмила Вишневская
  Людмила+Олег
 • ...
  remove_red_eye 690
  thumb_up 12
  chat_bubble_outline 0
  share 17
  Анна Тимощенко
  Познайомились в соц.мережі, хоч і вчились в одній школі. Коли наші стосунки почали зав'зуватись я була в 7 класі, а мій коханий в 9. Так пройшло вже багато часу і ми вже 6 років разом. На даний час мені 19 років, а моєму Владу 21. Ми все робимо разом починаючи від приготування їжі, закінчуючи ремонтом машини. Коханий, дякую що ти в мене є.:*
 • ...
  remove_red_eye 336
  thumb_up 11
  chat_bubble_outline 0
  share 6
  Юлія Конфедрат
  Мій коханий - Ігор Конфедрат, 30 років. Познайомились ми в інтернеті. Ми кохаємо один одного і цим все сказано, адже блиск в очах він справжній.....)
 • ...
  remove_red_eye 76
  thumb_up 9
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Наталя Маринич
  Найщасливіший момент нашого життя, якого ми чекали дуже довго. Будемо старатися пронести наше кохання через усе життя.))
 • ...
  remove_red_eye 676
  thumb_up 9
  chat_bubble_outline 0
  share 15
  Альона - Сергій Андрусенко
  Разом ми 2 роки. За цей час було багато хороших моментів, але найщасливіший день був коли на світ появився наш Синуля .
 • ...
  remove_red_eye 678
  thumb_up 7
  chat_bubble_outline 0
  share 12
  Інна Дроздовська
  Історія наша розпочалась на випускному в школі 2012 року. А далі ми почали зустрічатися, пережили рік армії, що було дуже важко, але кохання понад усе! На Новий 2015 рік коханий зробив пропозицію і влітку 2015 відсвяткували наше чудове весілля. Уже більше року я сама сама щаслива жінка, адже поруч справжній чоловік. А ще 4 місяці назад у нас з'явився сенс життя - наша донечка. Кохайте і будьте коханими❤
 • ...
  remove_red_eye 84
  thumb_up 6
  chat_bubble_outline 0
  share 2
  Вікторія Бондар
  Вперше доля натякнула нам, затримавши наші погляди, але так склалось що наші дороги розійшлись. Через декілька років, вирішила знову дати нам шанс Тепер, ми щаслива сім'я. Завжди пліч-о-пліч, з посмішкою на обличчі та щирістю в душі. Олександр та Вікторія.
 • ...
  remove_red_eye 78
  thumb_up 5
  chat_bubble_outline 0
  share 4
  Анастасія Слободинська
  Будучи маленькою дівчинкою в моє серце назавжди поселився хлопчик з великими карими очима і темним волоссям. Шли роки, а любов була. І от сталось так, що через сім років ми почали зустрічатись, а через шість - одружились. Тепер ми виховуєм чудового синочка та надіємось на вічне кохання в наших серцях!
 • ...
  remove_red_eye 542
  thumb_up 5
  chat_bubble_outline 0
  share 28
  Сніжана Цвіра
  Мого коханого звуть Сергій, мене Сніжана. Дружили 2 роки, зараз зустрічаємось 5 місяців (вийшли з френд зони). Познайомились на патріотичному сайті.
 • ...
  remove_red_eye 480
  thumb_up 4
  chat_bubble_outline 0
  share 9
  Ирина Мураховская
  Александр и Ирина. Познакомились 5 лет назад совсем случайно, как-то сразу начали общаться, а спустя некоторое время вместе жить. Воспитываем двух деток, безумно любим друг друга, ведь в семье любовь - это самое главное.
 • ...
  remove_red_eye 741
  thumb_up 3
  chat_bubble_outline 0
  share 12
  Ігор Мочелюк
  Зустрілись два роки назад.через два роки почали мобільну розмову через два тижні розмов почали жити разом ...Вже 6 місяців ідеального кохання.
 • ...
  remove_red_eye 306
  thumb_up 3
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Леся Бутенко
  Леся та Сергій. Нашому коханню вже 30... точніше лише 30. Бути закоханим і коханим водночас неймовірне щастя.
 • ...
  remove_red_eye 242
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 5
  Олена Каліновська
  Закохалась в клоуна. Тепер щодня маю гарний настрій!)
 • ...
  remove_red_eye 60
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Настя Кравчук
  Познайомили нас з моїм майбутнім чоловіком спільні друзі. Зустрічались 3 роки. Одруженні 1 рік. Завжди мріяли про донечку Єву. І ось нашій мрії вже 4 місяці. Настя та Влад
 • ...
  remove_red_eye 575
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 9
  Ірина Лапа
  Познайомились ми більше трьох років назад, вже більше року ми щасливе подружжя. Любимо активно відпочивати, катаємось на мотоциклах, велосипедах, виїзджаємо на природу та на риболовлю. Взаєморозуміння, повага та підтримка - головне правило нашого Кохання.
 • ...
  remove_red_eye 452
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 5
  Ігорина та Микола Коваль
  Познайомились ми в 2005 році. А зустрічатись почали в 2007 і на данний час ми щаслива сімейна пара.
 • ...
  remove_red_eye 294
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 5
  Віта Матієнко
  Кохання всього мого життя
 • ...
  remove_red_eye 228
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Ольга Лищинская
  Мы вместе счастливы целых 5 лет) Ни дня не можем друг без друга) А все началось с обычной переписки в Вк) ...Кто бы мог подумать))
 • ...
  remove_red_eye 215
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Інна Сисоєва
  Ми разом 6 років пропозиції руки та серця була зроблена на 14 лютого, чудово було б відмітити цю маленьку річницю за вечерею
 • ...
  remove_red_eye 194
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Stupak Bogdan
  Зустріли мо однин одного у 2009 році) у червні 2010 року ми одружились)))) У Цьому році дасть Бог ми будемо святкувати 7 річницю нашого весілля) Наше кохання практичне - маємо 2 чудових діток) Хочу сказати, що любов це чудовий подарунок від Бога!!!! Любіть один одного, служіть та прощайте) Ми один для одного самий найкращий вихід в усіх ситуаціях!!!!)))))
 • ...
  remove_red_eye 195
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Катерина Воронюк
  Я безмежно кохаю цю людину! Два роки наших стосунків були наповнені прекрасними емоціями, посмішками, цілунками, обіймами. Так склалось, що зараз ми не разом. Але я знаю, що справжні почуття не зникають - вони вічні. Я б віддала все, що маю аби повернути цей " Наш маленький рай" . Будьте поруч з тими людьми котрих Ви любите, які для вас все, даруйте їм своє тепло, підтримку та турботу. Та ніколи не втрачайте надії. Мрії здійснюються❤️ Андрій, я тебе кохаю!
 • ...
  remove_red_eye 76
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Діана Козак
  Ми разом уже 5 років, 23.07.2016 був самий щасливий день нашого життя ми стали Сім'єю.
 • ...
  remove_red_eye 76
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Аліна Савельєва
  Мою половинку звати Едуард, разом ми уже 3 роки. Дуже сильно його кохаю, хотілося б отримати перемогу і чудово провести разом час, так як не дивлячись на шалене кохання і 3 роки разом, ми ще ніколи не проводили свій час у таких закладах...так що дуже б хотіла прийняти участь і позмагатись за перемогу, щоб порадувати себе і свого коханого)))
 • ...
  remove_red_eye 51
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Ігор Черкес
  Познайомилися в соц. мережі переписувалися, пізніше зустрілися і вже два роки разом
 • ...
  remove_red_eye 58
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Антон Сорока
  Ми познайомилися як не дивно звучить в соціальній мережі. Це було не дуже швидке знайомство. Тому що ми живемо далеко один від одного. І зустрічалися дуже рідко. Бувало таке що не бачилися місяцями. Зараз ми разом і це дуже чудово що ми є один у одного.
 • ...
  remove_red_eye 62
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Олена Трилюк
  "така любов буває раз в ніколи"- ця строка саме про нашу любов, а нам лиш тільки 20... Цікавим є те, що у коханого день народження 7.01, у мене 7.06... а зустрічатись ми почали також 7.04) Очевидно, сама доля нас звела)
 • ...
  remove_red_eye 55
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Віталіна Богушинська
  Привіт усім!!!! Серце б'ється не один раз, серце б'ється багато разів. Але не любить серце двічі, воно любить тільки раз! Віталіна та Олег)) Почали спілкуватися 31 серпня 2012 року) Перші теплі слова та погляди, романтика, телефонні дзвінки та смс. 2014 році вирішили пожити разом, а у 2015 одружилися!!!! Від кохання народився синочок, наш ангелочок - Артемчик, якому зараз 1 річок)) Разом вже майже 5 років. З Днем Закоханих!!!!! Любові, миру, удачі, радості від життя і оточення! Хай з вами завжди буде кохана людина.❤❤❤
 • ...
  remove_red_eye 49
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Сергій Кухарук
  Відпочинок з коханою в Буковелі.
 • ...
  remove_red_eye 66
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Влад Човган
  Екатерина и Владислав. Познакомились 4 месяца назад. Спустя время поняли, что любим друг друга❤️
 • ...
  remove_red_eye 47
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Олена Юрченко
  Я дякую долі і Богу, що у моєму житті, 23 роки назад, появився: любий, найкращий, найдорожчий мій чоловік Олег. Спасибі тобі любий за донечку, за вірність, за кохання. В юності, коли мене Олег побачив вперше, сказав: "О,це ж моя дружина". І так і сталося. У нас уже доросла донька, і я їй бажаю чоловіка тільки такого, як іі таточко. Спасибі любий, що ти у нас є!!!
 • ...
  remove_red_eye 45
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Валерія Гомон
  Познайомились ми довгих 4 роки назад, але навіть і подумати не могли, що через декілька років станемо чоловіком та дружиною... Почалось все з фотосесії, яку провів мені мій, на той час просто знайомий з інтернету і з того дня я зрозуміла, що ця людина не просто так з'явилась у моєму житті. Після того ми просто спілкувались, а вже протягом певного часу усвідомили, що наші почуття переростають у щось більше...так і почалась наша історія кохання!
 • ...
  remove_red_eye 443
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Наташа Осадчук
  Пара Роман та Наталія...Зустрічаємось уже 2 роки. Все розпочалось з дружби, друзями були майже рік. Зрозуміли що між нами є щось більше дружби і почали зустрічатись...
 • ...
  remove_red_eye 335
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Анна Зарубенко
  День народження милого!
 • ...
  remove_red_eye 322
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Анна Марухно
  Зустрілися ми в 2011 р. я навіть не уявляла, що з коханим ми колись ще зустрінемось.Він почав писати мені в соц.мережі,але я не задумувалась,що між нами може щось бути, і ми перестали спілкуватися. Але все ж таки у Великодню ніч ми знову зустрілися у 2015 р. де він стояв зі своїм другом навпроти мене,коли прийшовши додому я відкрила інстанграм побачила,що він мен привітав і я відповіла взаємністю, після того ми прозустрічавшись 3 місяці вирішили одружитися, пропозицію я очікувала, але не знала коли офіційно він її зробить, вигадувала собі, як могла, і от їхавши по Вінниці він захотів прогулятися по Набережній "Roshen", коли я почала фотографуватися він побіг до авто, як я розвернулася побачила і навіть не зрозуміла, що відбувається... Я стояла і плакала від щастя коли коханий йшов до мене тримаючи за спиною букет квітів, і зробив пропозицію, в мене був шок та одні щасливі емоції. І 8 листопада 2015 р. ми відгуляли наше весілля, і ось так ми стали сім'єю тобто одним цілим!
 • ...
  remove_red_eye 364
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Анна Стасієнко
  Мене звати Анна, а мого коханого чоловіка Андрій. Познайомилися ми, як це не банально в наш час звучить, у одній із відомих соцмереж. І вже під час перших слів знайомства нашої переписки я зрозуміла що небайдужа до нього, а він до мене, через кілька днів вирішили зустрітись, а зустрівшись зрозуміли що хочемо бути разом не дивлячись ні на що. І цього року у травні виповнюватиметься 7 років як ми разом, 4 роки з яких ми вже одружені, та виховуємо 1,5 річну донечку .
 • ...
  remove_red_eye 360
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Сергій Пазюк
  З своею половинкою Юлею познайомився на спорт площадкі 8 років тому, зустрічались 5 років і аж потім рішили посвятити життя одне одному. На даний час в шлюбові два з половиною роки і кожен день відкриваються дедалі цікаві і чудові моменти нашого життя. Мені 41 рік, дружині 30 років
 • ...
  remove_red_eye 350
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Катерина і Сергій Малюти
  Зустрілися 5 років назад на зупинці на вул.Театральній - з цього все почалося. З того часу постійно разом - любимо, підтримуємо та допомагаємо один одному.В цьому році ми нарешті побралися, надіємося, що і надалі наші почуття будуть такими ж міцними та сильними.
 • ...
  remove_red_eye 339
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Таня Андреєва
  Це сталося ранньою весною коли гуляли ми с тобою ... Ти мене поцілував і мій погляд враз розтав. Ми ще довго щебетали. А про я й непам'ятаю. Ти підніс мені троянду. Із білих, ніжних пелюсток. І та троянда вже навіки Символ нашого з тобою Великого і щирого кохання.
 • ...
  remove_red_eye 264
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Іра Кожушна
  Роман так звуть мого коханого написав мені вконтакті, зав"язалося спілкування, Після 2 місяців зустрічання запропонував вийти заміж... Ми вже разом 2.5 роки. Маємо щасливу справжню сімю в якій ростимо свою донечку. Мене звати Іра.
 • ...
  remove_red_eye 238
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Елена Маринюк
  Я Лена а парня зовут Дима, мы уже 7 лет вместе, познакомились в парке =))), будем очень рады всем лайкам которые нам поставят =^*^=
 • ...
  remove_red_eye 208
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Ксюша Барчук
  Знайомі з дитинства
 • ...
  remove_red_eye 148
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Ксенія та Максім Зінчук
  Познайомились ми на різдво минулого року. В соціальній мережі Вконтакті мені сподобалась його, не повірите собака) Я вирішила поспілкуватись з ним, і все - в омут з головою поринули ми обоє)
 • ...
  remove_red_eye 153
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Игорь Шульга
  Моя любимая семья!
 • ...
  remove_red_eye 52
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Вита Марчук
  Наша спільна історія розпочалась більше 3-х років тому, теплим літнім місяцем. З тих пір ми щасливі проводити кожну хвилинку разом. Віта та Сергій.
Новини за сьогодні

Новини Вінниці за сьогодні

08:19 Сьогодні вітаємо слідчих та Леонтія. Історія, заборони та прикмети 1 липня 21:01 «Готові дати відсіч ворогу». Добровольці продовжують готуватися до оборони photo_camera 20:39 Чим багата подільська кухня? Смачний тест від 20minut.ua 20:13 Спортшкола олімпійського резерву запрошує дітей на безкоштовні заняття з баскетболу photo_camera Від читача 18:19 Лохотрон на продуктовом рынке Лесопарк на Вишенке. 19:26 Вінничани в складі збірної України боротимуться за медалі на Євро із хокею на траві «5 x 5» 19:19 «Запитів від бійців багато». Вінничани розробили для фронту акумулятор і назвали його BanderaPower 19:10 Завдяки волонтерам область отримала майже 12 тисяч пляшечок дефіцитного дитячого харчування play_circle_filled 19:06 «Не пийте крижану воду і не відчиняйте вікна»: поради лікарки, як поводитись під час спеки 18:58 Не допомагайте ворогу, або як поводитися в соцмережах 18:26 Розслідування завершили. Судитимуть банду з Ладижина, яка виготовляла наркотики play_circle_filled photo_camera 17:41 Блювати кілька тижнів чи навіть місяців після кишкової інфекції. Чи небезпечно це, розкаже лікар 17:11 У центрі міста гвардієць освідчився військовій ЗСУ. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 16:01 Цьогоріч відремонтують дороги на 17 вулицях у приватному секторі photo_camera 15:25 Лідер «Динамо» Віктор Циганков одружився з вінничанкою. Земляк поділився фото з весілля photo_camera 15:02 Двоє вчителів з Гайсина купили за шість тисяч підробні ковід-сертифікати 13:59 По Кременчуку рашисти запускали ракети типу «Х-22»: відео та деталі від СБУ play_circle_filled photo_camera 13:01 Електронний проїзний: економія для тих, хто багато їздить у громадському транспорті 12:28 Порятунок коней, мільйон в шкарпетках та інше важливе за 29 червня у Вінниці 11:47 Вінницькі лікарі записали патріотичне відео до Дня Конституції України (блог МЦ Нейромед)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up