В гостях у RIA…вечір ділових знайомств MoneyFest Party#3

Чи знайомі ви з терміном НЕТВОРКІНГ?

Нетворкінг (англ. networking) — соціальна і професійна діяльність, спрямована на те, щоб за допомогою кола друзів і знайомих максимально швидко і ефективно вирішувати складні життєві завдання і бізнес-питання (приклад: знаходити клієнтів, наймати кращих співробітників, залучати інвесторів).

Проводячи ділові заходи у нашому місті, в рамках діяльності Бізнес-клуб «MoneyFest», ми помітили певну особливість, яка відрізняє вінничан від жителів більших міст як то Львів чи Київ - вони не знайомляться між собою на заходах. Парадоксально, але факт - в одному місці сконцентровано збираються люди, що можуть стати один для одного партнерами, підрядниками, клієнтами… однак люди отримують інформацію і тихесенько покидають місце заходу. Відвідувачі могли б набути одного з вищеперечислених статусів, але не стануть такими якщо з ними не налагодити контакти, простіше кажучи познайомитись.

Нетворкінг назвичайно корисний і потрібний в усіх планах і цьому існують навіть наукові підтвердження. Наприклад  американські вчені досліджували долю понад триста тисяч людей і з’ясували, що якість і кількість їх зв’язків з іншими людьми безпосередньо впливає на тривалість їхнього життя. А вчені з Університету Брігама Янга, пішли ще далі узагальнивши результати 148 соціалогічних досліджень. За їхніми даними, погані відносини з людьми – брак контактів та позитивних зв’язків – настільки ж шкідливі для здоров’я, як куріння, відсутність фізичної активності і зайва вага.

Разом з тим існує цілий ряд стереотипів які заважають на практиці реалізовувати безумовні переваги нетворкінгу:
- нерозуміння важливості налагождження ділових звязків
- страх здатися навязливим і корисливим
- низький рівень культури спілкування
- відсутність розуміння що далі робити з отриманими контактами
- банальна відсутність візиток)

Для того щоб ліквідувати цей пробіл в ділових комунікаціях ми адаптували  в нашому місті міжнародний формат BUSINESS SPEED DATING (дослівно – швидкі ділові знайомства). В рамках Вечорів ділових знайомств MoneyFest Party створюються комфортні умови для налагодження корисних ділових контактів та подальшої співпраці.

*MoneyFest Party – вечори ділових знайомств що проходить на стику двох форматів – світської події та корисного ділового заходу. 

7 квітня 2017 року відбудеться уже третя зустріч ділових людей. Вона особлива тим що пройде в Редакції газети RIA. Це, можна сказати, сакральне місце для нашого регіону… Сюди стікаються усі новини, тут формуються впливи та розробляються рекламні меседжі переважної більшості вінницьких бізнесів. І саме тут, окрім звичних активностей на MoneyFest Party, генеральный директор RIA Media розкаже про особливості вінницьких споживачів.

В програмі вечора:
• Екскурсія по виробництву: місце де народжуються новини 
• Майстер-клас Олега Горобця «Анатомія вінницького споживача»
• Business speed dating – корисні ділові знайомства 
• Фуршет, розіграш призів та професійний фотосет 
• Цікава невимушена атмосфера та якісний лаундж

Дресс-код: businesscasual | fashionlook

Довідки: 0674322277
Реєстрація та оплата: https://2event.com/ru/events/821170
Чекаємо Вас в пятницю (7.04) з 18.30 до 21.00

Не прогавте можливість повнити свою скарбничку корисних ділових контактів на MoneyFest PARTY#3!


 

Коментарі (0)
Мені потрібен маркетолог...!?!

У бізнес-клуб часто звертаються з різноманітними запитами. Останній місяць порадував рядом звернень які, незважаючи...

Чи знайомі ви з терміном НЕТВОРКІНГ? Нетворкінг (англ. networking) — соціальна і професійна діяльність, спрямована...

Ренесанс світського життя Вінниці?

Як не крути елементів "світського життя" у нашому місті не так багато... Подекуди Театр Садовського радує прем'єрами та новими...

Платіть за газ по 3.9 грн/куб ...

Напевно всі уже вкурсі що тариф на газ з 1 травня змінився і став 6.9 грн за метр кубічний. Однак не всі помітили, що...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up