Олександр БЕСПАЛОВ
380679846245
Олександр БЕСПАЛОВ - Всі Статті (4)

Журналісти 20 хвилин проаналізували знімки нашої області з 1984 по 2018 рік, які зроблені з європейських супутників.  На них можна побачити як розбудовувалася Вінниця і як наповнювався водою Черепашинецький кар’єр блакитною водою. А ще на світлинах можна побачити...як безжально вирубують ліси в нашій в області.

Кабінет Міністрів України запроваджує локдаун з восьмого січня на 16 днів. Відповідне рішення вже ухвалили. Карантинні обмеження торкнуться освітніх закладів, ресторанів та кафе, кінотеатрів, фітнес-залів та іншого бізнесу. 

Поліція затримала і потім відпустила 65 «ворів в законі», які збирались на «сходку» у Пущі-Водиці під Києвом. Серед них і тимчасові наглядачі за Київською областю та Західною Україною — Віталій Бєлий та Діма Донецький.

Уже в середине апреля в Южный Буг запустят 400 тысяч мальков форели двух разновидностей. Винничане через пару лет смогут ловить форель весом до килограмма, а те, кто не любит рыбалку – смогут подкормить форель возле Фонтана уже следующим летом. Но в нашей речке появится еще и осетровая рыба…

keyboard_arrow_up