Олександр БЕСПАЛОВ
380679846245
Олександр БЕСПАЛОВ - Всі Статті (7)

Зниження рухливості, час проведений за гаджетами та шкільною партою, погано впливає на дитячу поставу. Що робити, якщо дитина почала сутулитись, як сформувати правильну поставу та чому сколіоз не лікується за кілька сеансів. Поговорили з лікарем-ортопедом вищої категорії Вінницької обласної дитячої лікарні з 49-річним стажем Іваном Зябченко.

Журналісти RIA/20minut.ua переглянули електронний архів українського визвольного руху і знайшли понад 100 документів, де згадується Вінниця до і після війни.  Тут і про розстріли і катування вінничан, і про сморід від трупів в Центральному парку, і про останній прощальний лист перед самогубством колишнього начальника НКВС у Вінницькій області. Від деяких рядків в цих документах холоне кров.

За п’ять місяців 2021 року в області сталося 1310 аварій. В них травмувалось 215 людей і загинула 31 людина.  Чи зменшилась кількість аварій порівняно з 2020 роком? Чи стали люди гинути частіше? Зібрали усю статистику.

Журналісти 20 хвилин проаналізували знімки нашої області з 1984 по 2018 рік, які зроблені з європейських супутників.  На них можна побачити як розбудовувалася Вінниця і як наповнювався водою Черепашинецький кар’єр блакитною водою. А ще на світлинах можна побачити...як безжально вирубують ліси в нашій в області.

Кабінет Міністрів України запроваджує локдаун з восьмого січня на 16 днів. Відповідне рішення вже ухвалили. Карантинні обмеження торкнуться освітніх закладів, ресторанів та кафе, кінотеатрів, фітнес-залів та іншого бізнесу. 

Поліція затримала і потім відпустила 65 «ворів в законі», які збирались на «сходку» у Пущі-Водиці під Києвом. Серед них і тимчасові наглядачі за Київською областю та Західною Україною — Віталій Бєлий та Діма Донецький.

Уже в середине апреля в Южный Буг запустят 400 тысяч мальков форели двух разновидностей. Винничане через пару лет смогут ловить форель весом до килограмма, а те, кто не любит рыбалку – смогут подкормить форель возле Фонтана уже следующим летом. Но в нашей речке появится еще и осетровая рыба…

keyboard_arrow_up