Наталія ЖУРБЕНКО

380965653531
Наталія ЖУРБЕНКО - Всі Статті (104)

Вінниччан вчили, як перевірити себе у виборчих списках на круглому столі "Дотримання основних принципів ведення Державного реєстру виборців: проблеми, перспективи, рекомендації", що відбувся у Вінниці 24 вересня.

Вінничан шкільного віку, які мріють стати телезірками запрошує 27-28 серпня та 7-8 вересня на День відкритих дверей Дитяче телевізійне 11творче об’єднання «Mini TV».

Нащадків 12-го Гетьмана України Івана Мазепи на Поділлі знайшлося аж 174 родини. Спадкоємці великого українця проживають у п'яти районах області.

У День захисту дітей на аукціоні у будинку «Малятко» підприємці, податківці та представники влади купували дитячі поробки. За 20 лотів виручили 20 300 гривень. Ще вісім тисяч шістсот гривень заклад отримав безготівково.

Акрилові фарби, кольоровий папір, гофрокартон, бісер, гуаш та багато іншого для розвитку творчості - цей "дитячий скарб" діти вінницьких податківців подарували вихованцям школи-інтернату в смт Сутиски Тиврівського району.

У всесвітній день котів, 1 березня, вінницька художниця Валерія Савицька присвятила своїм пухнастим улюбленцям виставку. Яскраві полотна майстрині, виставлені у авторській Арт-галереї "АкВалерія", відображають у подробицях як проходять свята та будні хвостатих.

Вінницькій владі поставили "четвірку" за прозорість. Таку оцінку дали можновладцям громадські організації Вінниччини за круглим столом. "Третій сектор" провів моніторинг виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" та оприлюднив його результати. Як вважає голова громадської організації "Філософія Серця" Юлія Грига, Вінниччина на загальній "карті" України посідає "золоту середину".

Сезон охоты на пернатую дичь продлится до 27 ноября. И у любителей охоты есть немало времени, чтобы насладится своим хобби, а также обновить снаряжение: прикупить ружье и патроны, сапоги и одежду, собрать охотничий рюкзак.

Фотокореспондент Олександр Лапін презентував першу персональну виставку «Вінниччина православна на зламі тисячоліть». Майстер презентував свої творчі творчі надбання за останні 20 років.

Вот уже несколько лет бизнес предпринимателя Надежды Ксенчиной «не дает покоя» соседу по земельному участку.

keyboard_arrow_up