Епідемії немає. Військові у Калинівці вже перехворіли на кір

Епідемії немає. Військові у Калинівці вже перехворіли на кір
Кількість хворих на кір у Вінниці значно збільшилася
  • Днями стало відомо, що у військовій частині 3028, що у Калинівці, почалась епідемія кору.
  • За інформацією ЗМІ, близько 70-ти військовослужбовців були госпіталізовані з підозрою на кір.
  • Чи насправді інфекція поширилась так швидко, а інфікованих було так багато?

Начальник групи інформації Західного управління Національної гвардії України Олег Тіхов говорить, що не варто панікувати: «Кількість хворих на кір значно менша за опубліковану у ЗМІ. Епідеміологічний період пішов на спад. Вже перехворіли 37 військовослужбовців строкової служби. Були проведені всі необхідні профілактичні заходи: вологе прибирання та дезинфекція. Тому військову частину на карантин ми не закривали».

За словами лікаря військової частини 3028, станом на 5 червня хворих на кір всього 4 людини. З них двоє вже отримали виписки з лікарні.

Під час виявлення інфекції військова частина активно взаємодіяла з місцевими медичними закладами. Та щойно у когось із військових з'являлись симптоми кору, їх одразу відправляли до інфекційної лікарні у Вінницю.

Крім того, Олег Тітов наголошує, що ця ситуація жодним чином не вплинула на виконання службових завдань військової частини.

Що стало причиною поширення захворювання

У середині квітня до частини прибули молоді військові із Львівщини. Саме вони на момент початку служби у Калинівці були інфіковані на кір, повідомив Олег Тіхов.

Тоді виникає питання до роботи медичних комісій, які проводили огляд. Адже перш ніж отримати направлення на службу, призовники пройшли медичний огляд у військкоматі за місцем проживання і ще один в обласному.

У всіх були медичні довідки з підтвердженням здорового стану. Проте у військову частину призовники приїхали з підвищеною температурою

— Ті, хто скаржився на поганий стан одразу були направлені до медичної частини. Але висока температура – це не завжди свідчить про те, що людина хворіє на кір. Як тільки були виявлені інші симптоми інфекції, хворі були направлені до лікарні, –сказав Олег Тіхов.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Slobod SLBD
    На скільки мені відомо то на даний момент в інфекційному відділенні що на території ЦРЛ № 1 на даний час лікується більше 20 військовослужбовців, доречі це станом на 04.06.2018 року, тому тут не зрозуміло, хто кого хоче ввести в оману?
  • Задунайский Торонтуй
    Свинка на очереди. Найпотужна у Гейропи армия.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:10 У Вінниці Наталія Половинка презентує проєкт «ЦВІТ» — поезію Шевченка у живій українській пісні 15:30 Місяць у бункері в Маріуполі: історія 11-річного Роми (соціальна реклама) 15:13 Незаконний виїзд до Молдови за $8000: посередника спіймали під час рейсу з грошима та зброєю 14:38 Україна повернула 1000 тіл полеглих. Родини очікують на ідентифікацію Від читача 15:58 У Хмільнику продавали воду невідомого походження під виглядом бренду 14:14 До 500 тисяч гривень на старт і розвиток бізнесу. У Вінниці триває конкурс ваучерів 13:45 Кількість будинків, пошкоджених під час обстрілу, зросла до сорока. Як отримати допомогу play_circle_filled 13:15 Фермер із Вінниччини повернув до бюджету понад 4,5 мільйона податків 12:06 Водій MAN насмерть збив чоловіка під Вороновицею і втік з місця аварії 11:24 Росіяни атакували критичну інфраструктуру. Випустили понад 400 дронів і 39 ракет 10:34 Били кулаками та гумовим кийком — троє поліцейських Вінниці постануть перед судом photo_camera 09:56 Ворог атакував Вінниччину: пошкоджені 20 будинків, є постраждала play_circle_filled 09:50 Огляд автосервісів Вінниці: досвід, професіоналізм та якість обслуговування (партнерський проєкт) 09:26 Де сьогодні у Вінниці не буде світла та гарячої води? АДРЕСИ 09:02 На щиті повертається Сергій Карпенко — старший сержант із Вінниці поліг у бою 08:13 26 лютого — День спротиву окупації Криму. Історія, заборони та прикмети 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:00 З пологового — до портрета Дмитра Вініченка на Алеї пам’яті: перша зустріч Соломійки з батьком-Героєм 20:40 Виключення з обліку за станом здоров’я. Що потрібно знати військовим та військовозобов’язаним? 19:37 Керівнику поліції Вінниччини Юрію Пархоменку присвоїли звання генерала
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up