«Цинізм та нелюдяність» — читач про МСЕК. Новий огляд декларацій голів міжрайонних медкомісій

«Цинізм та нелюдяність» — читач про МСЕК. Новий огляд декларацій голів міжрайонних медкомісій
 • Цинічне ставлення лікарів та жахливі умови прийому пацієнтів – так описує свій похід до одного з МСЕК наш читач.
 • Детальніше про це, а також про статки, які можна побачити в деклараціях голів міжрайонних комісій, розповідаємо далі.

Після публікації низки матеріалів з оглядом та аналізом декларацій членів вінницьких МСЕК, вирішили продовжити аналіз. Тож в цій частині проглянемо статки та заробітки голів міжрайонних комісій.

Тульчинська м/р МСЕК

Тож почнімо з голови Тульчинського м/р МСЕК Сергія Вівдіча. У нього є спільне майно з Галиною Зелюк, як вказано в декларації, вони спільно проживають, але не є подружжям.

Відео дня

Землі у них нараховується 2 903 м², а також є дві квартири, загальна площа яких складає 119,9 м².

На Вівдіча зареєстровано один автомобіль — HYUNDAI TUCSON 2.0 2007-го року. А також ще два автомобілі належать Галині: SCANIA P94 (2000) та NISSAN QASHQAI (2021).

Спільний дохід Галини та Сергія за 2023 рік вийшов 631 237 грн. Але в МСЕК у чоловіка зарплата склала 214 409 грн, тобто приблизно 17 800 грн у місяць. Також він ще працює у Тульчинській центральній районній лікарні та отримує пенсію.

Інформації про заощадження в декларації немає.

Крім того, після публікації статей про МСЕК, до редакції зателефонував читач Сергій. Він розповів власний досвід проходження комісії, але в Тульчинському міжрайонному МСЕК.

— Я навіть не знаю, як описати це моє обурення. Це не скільки стосується професійності цих лікарів, скільки їх цинічності, — каже чоловік. — Я останні двадцять років лікувався і обстежувався в приватних клініках, і навіть не уявляв ступінь того цинізму та нелюдяності, яка відбувається в державних клініках.

Обурення чоловіка пов'язане з тим, що в будівлі, в якій розташований МСЕК, досить цікаво облаштовано приміщення: люди вимушені чекати в невеликому коридорчику розміром приблизно 2 на 4,5 м2. З нього ліворуч двері ведуть на сходи, праворуч до медлабораторії, а спереду безпосередньо коридор, відгороджений пластиковими дверима, з якого виходять кабінети лікарів комісії. І річ у тім, що в цей коридор, як пояснив Сергій, пацієнтів не пускають.

— І от я заходжу і там стоїть більше десятка людей з різними захворюваннями, хтось може стояти, хтось не може, але всі там, як шпроти, при тому, що попереду цілий коридор, — розповідає читач. — І це ще додатково люди приходять в чергу до медлабораторії. Сидячих місць від сили було шість. Одна лавочка на трьох осіб і ще два стільці.

Та не це єдина проблема, з якою довилося зустрітися відвідувачам. Як розповів Сергій, то на запитання, хто крайні в черзі, він зрозумів, що вона не жива, але і не по запису.

— Люди мені кажуть: «Можете бути за мною, але тут якось викликають не зрозуміло». Виявляється, виходить час від часу медсестра і питає, хто ще прийшов. І ніхто не може навіть вийти, щоб подихати повітрям, а вікон там немає, туалет теж відсутній. Людей, які намагалися зайти в той коридор, виганяли, як якусь скотину з криками: «Йдіть звідси, якого дідька ви сюди заходите».

Щоб розібратися в причині цього всього, надіслали звернення до ВОЦ МСЕ, з проханням роз'яснити цю ситуацію. Наразі чекаємо відповідь.

Томашпільська м/р МСЕК

Та повернімося до огляду. Головою Томашпільської міжрайонної МСЕК є Ольга Мазур. Разом з чоловіком вона має 4 100 м² земельних ділянок. Також у родині є два житлових будинки та одна квартира. Крім того, у власності Ольги є сонячна електростанція.

На її чоловіка оформлено автомобіль JEEP COMPASS 2017-го року.

Зарплата Ольги Мазур за 2023 рік вийшла 230 729 грн. А загальний дохід разом з чоловіком склав 1 130 275 грн. Цікаво, що, як і попередні герої наших матеріалів про декларації голів та членів МСЕК, Ольга має виплату від «ЕНЕРА Вінниця» у розмірі 147 349 грн.

Заощаджень у родини разом є на суму 716 800 грн.

Могилів-Подільська м/р МСЕК

У Могилів-Подільській м/р МСЕК головою є Любов Працьовита. Вона має 9,52358 м² землі і один приватний будинок площею 169,6 м².

Заробила за 2023 рік жінка 216 571 грн. Загальний дохід у неї вийшов 337 284 грн, ця сума складається ще з пенсії та від надання майна в оренду.

Заощаджень у Любові 540 150 грн.

Козятинська м/р МСЕК

Анатолій Газдюк — голова Козятинської м/р МСЕК. У нього разом з дружиною Наталією є 30 950 м² земельних ділянок. Також у них нараховується п'ять нежитлових приміщень, один гараж та два житлових будинки. Таким чином, загальна площа їхньої нерухомості складає 314 м².

У дружини Анатолія є сонячні батареї. З транспорту у них є TOYOTA Carina 1996-го року.

Спільний дохід за 2023 рік склав 366 354 грн, а зарплата у МСЕК — 258 440 грн.

Жмеринська м/р МСЕК

Зараз у Жмеринській м/р МСЕК виконує обов'язки голови Василь Семенець.

У нього є лише квартира, площа якої складає 67,8 м², і автомобіль TOYOTA RAV4 2022-го року.

Заробітна плата Василя склала 216 547 грн. Додатково у нього також є пенсія, тому загальний дохід вийшов 265 684 грн.

Гайсинська м/р МСЕК

У Гайсинській м/р МСЕК головою є Інна Химерик. У неї є 22 777 м² землі, а також два житлових будинки, загальна площа яких складає 190,7 м².

З автомобілів у декларації жінки можна побачити MITSUBISHI ASX 2011-го року та причіп.

Заробила Інна у 2023 році в МСЕК 198 833 грн. Також у неї є пенсія, окремі виплати і надходження за надання майна в оренду. Таким чином загалом вона отримала 252 787 грн.

Заощаджень у голови комісії є на суму 301 тисяча гривень.

Бершадська м/р МСЕК

Головою комісії є Тетяна Матвійчук. В її декларації вказана лише заробітна плата 241 898 грн, тобто це приблизно по 20 тисяч гривень на місяць. І заощаджень в неї є на суму 292 010 грн.

Нагадаємо, що раніше робили огляд на декларації голів та членів вінницьких медкомісій:


Читайте також:

У Вінниці складно врятувати безпритульну тварину? Історія загибелі кота оголила великі проблеми

Робили все без дозволів: через будівництво у селі Прибузьке затоплює ліс

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (15)
 • Олег Вишневский

  На фронт хай відробляють.
 • Оксана Куліш

  Їх колеги з Вінницьких МСЕК міста та областних МСЕК перевищили їз в 100 тисяч раз і по майновому стану з 10 квартир та дороних авто та спільним бізнесом так і з ставленням до громадян України там кругом лише хамство байдужість зверхнє ставлення до пацвєнтів та одна ціль це властне  збагачення.
 • Оксана Куліш

  Найбільш курумповані та хамливі особи це у МСЕК міста Вінниці.
 • Оксана Куліш

  МСЕК м. Вінниці це хамлива корумпована структура, де діє кругова порука між різними ланками данної стстеми і це пояснюєтся їх родинними звязками та бізнес партнерством.
  Це система яка принижує громадян ,залякує їх  надсміхаєтся над їх станом, там працюють  особи яким байдужі медичні заключеня іньших закладів , для яких головною метою є властне збагачення і доказом є те що люей позбавляють права на групу інвалідності навіть незважачи на терміни на яких людина буда на групі та медична дукоментація.
  Для них головне це приниження пацієнтів та властні інтереси ,які полягають в збагачені і доказом є нові квартири придбані під час війни на заробітну плату в 200000 гривень на рік та дорогі авто.
  І це все покривають у вищих кабінетах Влади та МОЗ будь які скарги на бездіяльність та хамливість осіб що працюють у Вінницьких МСЕК мають просте банальне закінчення прості формальні банальні відповіді які просто покривать данних осіб та їх діяльність .
  Хамство,Корупція,Кругова Порука та безнаказаність це основні принципи працівників МСЕК Вінниці!
  МОЗ України має негайно змінити всі працівників данних закладів а служби правоохоронних структур провести ретельну перевірку походження їх статкіа, також за будь яку скаргу щодо їх дій має бути ретельна перевірка з подальшим покаранням .

keyboard_arrow_up