Хіміотерапія в умовах війни. Подільський онкодиспансер працює в повному обсязі

- Доступ до необхідних медичних послуг до війни і під час війни змінився. Особливо це відчули українці з онкологічними захворюваннями.
Долати рак у воєнних умовах надскладно. З початку повномасштабних військових дій в Україні хворі розгублені і в паніці. До того ж, багато пацієнтів втратили можливість лікуватися у «своїх» лікарнях, через постійні обстріли російських окупантів.
Відділення хіміотерапії Подільського регіонального центру онкології адаптувавшись до нових реалій працює у повному обсязі. Розпочати курс хімії чи продовжити лікування за протоколом, який призначили раніше може кожен хворий, який цього потребує, — каже Сергій Шевня, завідуючий відділенням хіміотерапії Подільського регіонального центру онкології.
Рак — це повільний вбивця, аби його зупинити необхідно не зупиняти лікування, зокрема і хіміотерапію.
«При онкологічному захворюванні не можна зупиняти лікування на тривалий час, тому що не буде позитивного результату, — наголошує Сергій Шевня. — Наші лікарі та медичні сестри на своїх місцях і разом з пацієнтами долаємо рак. Хіміопрепарати, які входять до Національного переліку наразі в ПРЦО наявні, ми постійно на зв’язку із лікарями з усіх онкоцентрів нашої країни і допомагаємо хворим , які до нас звертаються з інших регіонів, нікого не залишаємо без уваги».
Якщо вам потрібно пройти курс лікування, зателефонуйте до кол-центру Подільського регіонального центру онкології.
- Телефони: (0432)65-52-71, (067) 45-52-460, (050) 01-05-805.
В Подільський регіональний центр онкології звертатися можна і без попереднього запису.
Читайте також:
«Їх чути під завалами». Студенти ВНТУ створили маячки для пошуку людей
Бронюк, Ковальський, Сіверчук. Знані вінничани, які вступили до лав захисників України
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Ядвига Жемайтис
Леся Бородкіна
Юлия Выгнан
Olga Barasiy