Вінницький боксер Олександр Яровий виграв турнір у Сербії. В фіналі здолав чемпіона Азії

• У Сербії завершився один з найбільш престижних міжнародних боксерських турнірів «Золота рукавичка Воєводини», який зібрав потужний склад.
  • У змаганнях приймали участь 170 боксерів із 21-ї країни.

До складу молодіжної збірної України у ваговій категорії до 63,5 кг увійшов представник вінницького клубу «Золота рукавичка» Олександр Яровий. Для вихованця тренера Дениса Осадчука турнір став справжнім випробуванням. На шляху до фіналу наш боксер переміг представників Казахстану, Індії, Швеції. У запеклому вирішальному поєдинку він переміг індуса, діючого чемпіона Азії.

Як повідомив Денис Осадчук, турнір у Сербії став етапом підготовки до чемпіонату світу, який стартує 16 листопада в Іспанії.

Нагадаємо, Олександр Яровий – діючий чемпіон Європи з боксу 2022 року серед молоді у ваговій категорії. Золоту нагороду представник Вінниччини здобув на континентальній першості у Софії (Болгарія).