Нові правила перебування для біженців та інше важливе за 29 жовтня у Вінниці

Нові правила перебування для біженців та інше важливе за 29 жовтня у Вінниці
  • Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 29 жовтня. 
  • Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Зміни для українців у Польщі: вводять нові правила перебування для біженців

Найбільше українців, які тікають від війни, зупинилися у Польщі. З січня 2023 року Польща вводить нові правила для біженців. Що потрібно знати вінничанам, які живуть там, читайте далі.  

NASAMS уже в Україні? Юрій Ігнат розповів, чим Повітряні Сили обороняють небо

Росія продовжує атакувати енергетичні об'єкти України, зокрема безпілотниками Shahed-136. Ці дрони-камікадзе дошкуляють не лише цивільному населенню, але й виснажують протиповітряну оборону. Деякі медіа почали тиражувати інформацію про те, що NASAMS уже в Україні, а підтвердження немає ні від Повітряних сил, ні від вищого політичного, військового командування країни. То що ж у нас усе ж таки з ППО NASAMS?

Відео дня

 

Вінниця в Instagram. Кращі фото за 23-29 жовтня

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди або пам'ятники, а також яскраві події з життя Вінниці. Дивіться нашу добірку кращих фото з Instagram тижня, що минає.

Вінниця в Instagram. Кращі фото за 23-29 жовтня

Перехід на зимовий час: у цю ніч переводять стрілки годинника

У 2022 році перехід на зимовий час традиційно відбудеться в неділю в ніч на 30 жовтня о 04.00. Стрілки переведуть на одну годину назад.

 

Читайте також:

На Вінниччині «продають» стаж для призначення пенсії. Все офіційно та законно

Вантажник за 36 тисяч гривень: виклали ТОП-10 високооплачуваних вакансій Вінниччини

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up