У понеділок, 1 березня, наші журналісти разом з активістами викрили підпільний гральний заклад у Калинівці. На місце події викликали поліцію, щоб зафіксувати правопорушення.
Про це читаємо у дописі головного редактора й журналіста-розслідувача RIA/20minut.ua Вадима Павлова.
У шести областях України спостерігається перевищений показник госпіталізацій пацієнтів з Covid-19. Найскладніша ситуація склалася в Івано-Франківській області, за нею — Вінницька. Скільки обходиться лікування в реанімації, нам розповіла дочка померлої там пацієнтки.
Вінничанину Миколі Івановичу Бартошу 84 роки. Він живе на Тяжилові разом з прикованою до ліжка дружиною.
1 березня, з дідусем стався прикрий випадок, в результаті якого він зараз знаходиться у лікарні.
На Новому каналі розпочався п'ятий сезон реаліті-шоу «Від пацанки до панянки». Перший випуск презентували 1 березня. У ньому було знайомство з учасницями. Одна із них наша землячка — 18-річна Ірина Бакуліна зі Жмеринки. На шоу дівчина уже має псевдонім: Бакуля. Кожна учасниця називала свої три залежності. В Іри це алкоголь, наркотики та сім’я.
Маємо коментар директора дитячого табору, де керівництво поліції вечеряло з алкоголем. А як в обласному главку відреагували на статтю про бенкет начальників поліції? Надіслали в редакцію відповідь «про розгляд питань, викладених в публікації». В ній Іщенко стверджує, що випивати в дитячому закладі можна, якщо там не працюєш.
Читайте також:
Вінниччина очолила «ковідний рейтинг». Яка ситуація в Україні на 1 березня?
Скандал у Гнівані: у міста забрали бригаду швидкої допомоги. Що каже влада?
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 27 від 2 липня 2025
Читати номер
close your verbal diarrhea and your sprinkler in comments
диванний коментатор.все про всех знаєте .
не надо показивать свою культуру общения с народом.
за базар научитесь отвечать пане кузькин
да картинка с игри,де ви взяли всю картинку етой фотки.
я вас небоюсь.я уже такими людьми пуганий.
ви себе рейтинг умного пояснителя не наберете тим що всех нафиг посилаете.
я к вашему уровню сепара не опускаюсь
Крадіжка є різновидом викрадення, вирізняючись з-поміж інших видів викрадення спосіб вилучення майна — таємністю. Таємність як ознака полягає у тому, що особа, яка вчиняє крадіжку, вважає, що вилучає майно непомітно для потерпілого. Істотним моментом є саме факт усвідомлення таємності злочинцем, навіть коли таку крадіжку помічав потерпілий чи інші особи, а злочинець вважав, що діє непомітно від них — таке діяння залишатиметься саме крадіжкою.
За Кримінальним кодексом України, крадіжка є злочином проти власності і це питання регулюється ст. 185. Відповідальність за дрібне викрадення чужого майна (дрібна крадіжка) передбачається ст. 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
и да коли и где чекати.напишіть адресу и я подойду и поговорим