У Вінницькій «Батьківщині» скаржаться на напади

У Вінницькій «Батьківщині» скаржаться на напади
В Вінницькому осередку Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» нарахувати чотири випадки нападів на партійні офіси у районах та пошкодження автомобіля заступника голови організації Віталія Донця.

Останній напад на офіс нещодавно стався у місті Гайсин.
Заступник голови районної організації партії Петро Грабовський  розповідає про хід розслідування  нападу на офіс «Батьківщини» в Гайсині:
- Міліція приїздила, зробили фото зняли відбитки на табличці та флагштоках. Більше ніяких дій з боку міліції не було, - говорить він.
У Хмільнику, де стався подібний напад, було відмовлено в відкритті кримінальної справи в зв‘язку з тим що пошкодження малозначні.  З таким же формулюванням було відмовлено в відкритті кримінальної справи голові Вінницької міської партійної організації «ВО «Батьківщина» Віталію Донцю. Його  автомобіль було пошкоджено  в ніч з 9 на 10 жовтня в подвір‘ї  багатоповерхівки  на Київській.
- Правоохоронці вирішили, що чотири проколоті колеса, розбиті лобове, заднє та бокове скло, ще й вм‘ятина на даху не є достатнім приводом для порушення кримінальної справи, - говорить Віталій Донець.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Anonymous
    Донец даже заработал на этом инциденте, пробежал по небезразличным к Тимошенко и. устранив все поломки остался даже в плюсе))) теперь стараются не отступать от прибыльной темы для заработка! всё как в песне Ногано про страховую фирму Альбатрос...))))
  • Anonymous
    Всі "керівники" "Батьківщини" повинні сидіти там, де сидить їхня єврейська злодійка- атаманша Тимошенко-Капітельман.
  • Anonymous
    самопиар дешевенький
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:06 «Я взагалі не готувалася»: як Аліна Голошивець написала диктант без жодної помилки 20:32 Як приєднати будинок чи бізнес до мережі у 2026 році: нові ставки та терміни від обленерго photo_camera 20:11 Зеленський офіційно призначив Наталю Заболотну очільницею Вінниччини 20:04 З Вінниці 600 подарункових наборів вирушають до прифронтової громади photo_camera Від читача 19:38 Великий Воїн та командир 19:33 Захопили гектари — заплатили копійки. Як вінницькі суди карають за самовільне зайняття землі? 19:14 Куди подіти ялинку, щоб не зашкодити довкіллю та не захаращувати двір? 18:01 На Харківщині загинув захисник із Нової Ободівки Євген Бреславський photo_camera 17:46 Світлофор є, а розвороту немає: вінничани вимагають змінити схему руху на Барському шосе 17:07 Техніка на дорогах, лід — під колесами: що зараз коїться на трасах області play_circle_filled 16:38 Сповіщення про повістки поштою і омбудсмен для військових: розбираємося у січневих нововведеннях play_circle_filled 16:07 За добу 125 вінничан потрапили до травмпункту через «ковзанку» на вулицях 15:15 На кризі в області загинули 11 людей: про що варто памʼятати, перш ніж йти на лід 15:10 Ожеледиця не пробачає помилок: підсумки аварійної доби у Вінниці та районах photo_camera 14:47 Все перетворилося на кригу. Пригадуємо, як чверть століття тому ми потерпали від стихійного лиха photo_camera 14:08 Тактика виснаження не спрацювала: ворог залучив рекордну кількість БпЛА, але отримав відсіч photo_camera 13:13 Штрафні бали для водіїв поки лише ідея. Що очікувати вінничанам? 12:15 Як у Вінниці вночі рятували трамваї та тролейбуси від обледеніння photo_camera 11:11 «Він дуже сильно кричав»: прогулянка подружжя по Бугу ледь не закінчилася трагедією play_circle_filled 11:02 Лицар «Золотого хреста» повертається додому: Вінниця прощається з «Чайкою»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up