В Україні буде вище +30. Синоптики розповіли, коли чекати спеку

В Україні буде вище +30. Синоптики розповіли, коли чекати спеку
  • В Україні спостерігаються періодичні дощі та грози. Однак на вулиці все одно тепло. Та це скоро зміниться. До нас йде справжня палюча спека.

Синоптик Наталка Діденко каже, що завтра південний циклон знову поливатиме періодичними дощами нашу південну частину, центральні області та Схід. Під час дощів гримітимуть грози, можливі миттєві сильні зливи, шквал та град.

У західних та північних областях України негоду 18 червня стримуватиме антициклон, на ім'я Zoe. Тому там опади малоімовірні.

Про температуру повітря. У п'ятницю буде тепло: +24+29 градусів.

Відео дня

— В Україні наступний тиждень обіцяє бути гарячим, тобто, до +30-ти і за +30. Візьміть це до уваги, — зазначає Діденко. — Зелена неділя буде в Україні ще з помірною спекою, із періодичними дощами на Півдні, Заході та в центральній частині. 

Сайт sinoptik.ua у Вінниці на 18 червня прогнозує дощ та +25. Сонце все ж прозиратиме через хмари та даруватиме нам своє проміння.

 

Читайте також:

Сьогодні вітаємо Софію та Марію. Історія та прикмети 17 червня

Десь +20, а десь +28. Кому завтра чекати спеки та берегти голову від сонця

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Помер після п’яти днів боротьби: попрощалися з 22-річним воїном Сергієм Зябченком 20:04 Воду треба кип’ятити: фахівці назвали міста Вінниччини, де якість води не найкраща 19:17 Як подати документи на відстрочку по догляду за батьками з інвалідністю — розповідає адвокат 19:03 Гайсинська громада провела в останню путь захисника Андрія Грабовського photo_camera Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 18:18 Де у Вінниці пропонують бронювання? Огляд актуальних вакансій 18:02 Судитимуть двох чоловіків, які за $20 000 допомагали ухилянтам потрапити до Молдови photo_camera 17:16 Запустили додаткові автобусні рейси на чотирьох маршрутах у Вінниці 17:02 Машина збила жінку на подвір'ї, легковик врізався в трактор, а ще один — у дерево photo_camera 16:51 «Я знайшла Квінту в сміттєвому баці». Біля лікарні Пирогова виявили мертвими трьох собак play_circle_filled 16:04 Одна смерть та 1200 нових випадків: COVID-19 повертається на Вінниччину play_circle_filled 15:01 Відновлюють обов’язкову звітність для бізнесу в Україні 14:12 Чоловік зарізав знайомого ножем під час п'янки у Хмільницькому районі photo_camera 13:13 Воїни України знищили понад 1000 окупантів та 360 дронів за добу photo_camera 12:49 6-річний хлопчик отруївся димом, граючись сірниками, у селі Торків photo_camera 12:12 У Вінниці понад 44 тисячі школярів. У якому закладі найбільше дітей? 11:50 Гігабітний інтернет: швидкість, що змінює правила гри — дізнайся, чому це важливо! (новини компаній) 11:22 Вінничан із восьми років запрошують на флаг-футбол 11:13 Після року розшуків. Повідомили про загибель солдата Владислава Мединського 10:17 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 17 вересня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up