Погода у Вінниці 4 квітня:  сьогодні прогнозують тепло

Погода у Вінниці 4 квітня:  сьогодні прогнозують тепло

Вранці сипони тики обіцяють безхмарний ранок. Але вже у середині дня погода може змінитись. Майже весь день мине без опадів, тільки ближче до вечора може розпочатися дощ.

Вдень стовпчик термометра показуватиме від +9 градусів  до +18,  вночі – опуститься до 8 градусів тепла.

За останні 130 років  найтепліше було у 1990 році. Тоді термометр показував близько 22 градусів тепла. А от в 1963 році на вулиці було  -11  градусів.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:37 Після зіткнення біля Махнівки мікроавтобус опинився у відбійнику: є травмовані 12:12 Чи змінилася якість освіти за останній час? Ми запитали вінничан 11:22 Скутер і ГАЗ не розминулися у Дашеві: є постраждала 10:45 «Наступного разу — без поспіху»: італієць пройшов подільське Camino за чотири дні Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 10:01 Зливи пошкодили посіви, а сади втрачають плоди: синоптики оцінили ситуацію на Вінниччині 09:27 Стріляв у підлітка та його товариша: жителя Серебринців відправили за ґрати 08:26 Збірна Вінниччини на чемпіонаті України з унібою втретє поспіль виграла командне золото 08:01 Вітаємо Юлію та Лева. Історія, заборони та прикмети 13 червня 21:30 «Казали, відходь, а він попросив гранати, патрони й залишився». Хвилюючі історії «рейнджерів» на Курщині 21:01 Молитва під обстрілами: як капелани допомагають бійцям триматися на війні photo_camera 20:10 Вінничани матимуть більше поїздів до Одеси та Карпат 19:15 Не завадив навіть дощ: в ліцеї №27 випустили дев’ятикласників та допомогли технікою для ЗСУ play_circle_filled photo_camera 19:05 У Соколовій пожежа в будинку забрала життя 74-річного чоловіка photo_camera 18:18 Черепашинці, Могилівка, Губник: чи є ризик опромінення у затоплених кар'єрах? photo_camera 18:02 На Вишенському озері влаштують великий екофестиваль: що чекає вінничан 17:05 Дві клінічні смерті та 29 операцій: ветеран відкрив у Барі власний клуб play_circle_filled 16:22 «Дитині розбили голову, а вихователям байдуже»: скандал у вінницькому садочку «Гніздечко» photo_camera 16:09 У Носківцях рибалки знайшли тіло 15-річного хлопця 15:48 Після злив і гроз: якою буде погода на Вінниччині у вихідні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up