З 1 вересня лише з ПЛР-тестом: Єгипет змінив правила в'їзду для українців

З 1 вересня лише з ПЛР-тестом: Єгипет змінив правила в'їзду для українців
  • Єгипет став однією з перших країн, які відкрилися для туристів під час пандемії коронавірусу. Але якщо раніше українці могли вільно приїжджати в цю країну, то тепер для в'їзду потрібен негативний результат ПЛР-тесту.

Влада країни прийняла таке рішення через зростання захворюваності на COVID-19.

«З 1 вересня Єгипет вимагатиме від туристів, які прибувають до країни, негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19. Про це заявив прем'єр-міністр Мустафа Мадбулі. Це рішення було прийнято через зростання кількості випадків інфікування в деяких країнах», – проінформувала Державна прикордонна служба України.

До речі, як і раніше, після відвідин Єгипту українці повинні провести 14 днів на обов'язковій обсервації/самоізоляції чи надати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 після прибуття.

Про те, як змінилися правила туризму під час карантину і наскільки безпечний відпочинок в Шарм-ель-Шейху, розповіли у програмі «Ранок з Україною» на телеканалі Україна:

 

Читайте також:              

В Україні вже 94 436 випадків COVID-19. На Вінниччині вчора дві смерті

Анонсували підвищення зарплат лікарям з 1 вересня. На скільки зростуть виплати?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Tramp
    в дупу египет
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:08 Назавжди 32. У запеклому бою загинув кулеметник із Крижополя Богдан Гончаров 20:11 Температурний «нокаут»: коли Вінницю накриють дощі та нічні «мінуси» 19:32 Зіткнення на станції Браїлів: приватний тепловоз протаранив «Інтерсіті» з пів тисячею пасажирів play_circle_filled photo_camera 19:05 Серце вінницького спорту: чому стадіон «Локомотив» залишається легендою попри роки photo_camera Від читача 18:05 Поширте петицію у підтримку військових: Забезпечити надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям 18:04 Лікарі, що діагностували дотиком, і «будинки страху». Вінничан кличуть у мандрівку в минуле photo_camera 17:15 Замки, кургани та таємничі склепи: які унікальні об’єкти Вінниччини визнав світ 16:48 Делікатес чи смертельна пастка? Фахівці пояснюють різницю між черемшею та чемерицею 16:05 Смертельне залізо під Нападівкою: сапери знищили снаряд Другої світової війни 15:14 Найстарішій дерев'яній Миколаївській церкві на Старому місті виповнилось 280 років photo_camera 14:09 Від палаючих дахів до гектарів попелу: на Вінниччині за добу ліквідували чотири пожежі photo_camera 13:13 Понад 150 боїв та «град» із дронів: ворог кидає всі сили на Покровськ та Костянтинівку photo_camera 12:15 Одружився військовий Євген Ісаєв, який встановив прапор України на вежі біля Луганська photo_camera 12:06 Нічний «рейд» по вітринах. Затримали серійного злодія, який обікрав магазин та перукарню 11:11 Пів кілограма «смерті» в гаражі. У Вінниці викрили харків’янина з оптовою партією наркотиків photo_camera 10:20 Весілля вашої мрії: добірка ресторанів для ідеального свята (партнерський проєкт) 10:04 Повернувся з того світу: історія 18-річного Олександра, який вижив в епіцентрі вибуху 09:28 «Два дроти» та 40 років стажу: за лаштунками депо, де щодня «лікують» вінницькі тролейбуси photo_camera 09:15 Сьогодні вітаємо Івана та Віктора. Історія, заборони та прикмети 18 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up