Жительці Вінниччини присвоїли почесне звання «Мати-героїня»

Жительці Вінниччини присвоїли почесне звання «Мати-героїня»
  • Сьогодні відбулася урочиста церемонія присвоєння почесного звання «Мати-героїня» Тетяні Якимець, жительці села Монастирське, що на Вінниччині.

Начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк разом із заступником Сергієм Чепернатим вручили пані Тетяні відповідний Указ Президента України та пам'ятний знак.

Тетяна Олександрівна, разом із чоловіком Володимиром Володимировичем, виховали п'ятеро дітей. Її самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку стали взірцем для багатьох.

Відео дня

«Мати-героїня» — це найвища державна відзнака для жінок, які присвятили своє життя вихованню дітей. Це не просто звання, а визнання неоціненної ролі жінки-матері у становленні особистості, збереженні сімейних цінностей та розвитку нашого суспільства.

Олександр Гаврилюк, від імені Президента України та керівництва області, подякував Тетяні Олександрівні за її невтомну працю та побажав їй міцного здоров'я, щастя, благополуччя та довгих років життя. Він також зазначив, що багатодітні матері, такі як Тетяна Якимець, є прикладом для наслідування, адже саме вони роблять наш світ кращим.

— Хочу відзначити важливу роль матері у вихованні майбутнього покоління. Особливо під час воєнного стану любов і турбота багатодітних матерів є основою нашого майбутнього. Дякую за працю і відданість. Перемоги рідній Україні, — підкреслив очільник району.

Посадовці також поцікавилися життям багатодітної родини та успіхами наймолодших школярів. Вони запевнили, що завжди готові до співпраці та допомоги у вирішенні нагальних проблем сім'ї Якимець.

 

Читайте також:

Патронатна родина на Вінниччині допомогла батьку-одинаку зберегти сім'ю

Ще одна вінницька сім'я взяла на виховання однорічного хлопчика

Покинули все і втекли від війни заради дітей. Зворушлива історія незламної патронатної сім’ї Козлових

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • alexа

    А може йому батько проізводітель?

keyboard_arrow_up