Ще одна вінницька сім'я взяла на виховання однорічного хлопчика

Ще одна вінницька сім'я взяла на виховання однорічного хлопчика
 • У Вінниці ще одна дитина знайшла родину. До прийомної сім’ї взяли однорічного хлопчика Святослава.
 • Малеча перебувала на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Загалом у Вінниці нараховується 13 прийомних сімей, в яких виховують 17 дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, серед них — четверо дітей старше 18-ти років, які мають право проживати в прийомній сім’ї до 23 років, якщо навчаються у вищому навчальному закладі. Крім того, функціонує один дитячий будинок сімейного типу, в якому виховують шестеро дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Вчора, 12 лютого, підписали договір про створення ще однієї прийомної родини. Однорічний Святослав, який перебуває на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  буде виховуватися прийомними батьками.

Відео дня

— Взяття дитини в прийомну родину — дуже непростий і відповідальний крок, — каже заступниця міського голови Галина Якубович. — Подружжя Романа Дмитровича та Оксани Валеріївни прийняли важливе рішення. На жаль, біологічна мама Святославчика, хлопчика, якому невдовзі виповниться один рік, відмовилась від сина. Кожна дитина заслуговує на те, щоб відчувати сімейне тепло і затишок. Раді, що у малечі тепер будуть турботливі мама і тато.

Прийомні батьки довго зважувалися та чекали на те, щоб взяти дитину в родину. Зі Святославчиком родина познайомилась кілька місяців тому. Згадують, коли побачили малюка, одразу зрозуміли, що заберуть його додому. Вдома вже все готове для зустрічі нового члена сім’ї: тато навіть самостійно змайстрував меблі для сина.

— Дуже чекали цієї події. Відчуваємо одночасно і тривогу, і радість. Проте більше — саме радість, каже прийомна мати Оксана.

Подружжя мешкає в приватному будинку у Вінниці. Оксана має вищу освіту. Прийомний батько — середню спеціальну. Працюють у ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика». Захоплюються подорожами, вихідні з задоволенням проводять вдома на присадибній ділянці, восени люблять збирати гриби.

— У Вінниці на обліку Служби у справах дітей перебуває 261 дитина-сирота та позбавлена батьківського піклування. З них лише 50 можуть бути усиновленими, — говорить начальниця Служби у справах дітей Людмила Шафранська. — Є категорія дітей, які не можуть бути усиновленими, проте можуть бути влаштованими у прийомні сім’ї, під опіку та піклування або в дитячий будинок сімейного типу. Це, наприклад, діти, яких забрали у батьків без позбавлення батьківських прав. Святославчик відноситься саме до такої категорії. Раді, що сім’я Романа Дмитровича та Оксані Валеріївни виявила бажання взяти на виховання хлопчика. Дитина має деякі проблеми зі здоров’ям, проте сподіваємось, що завдяки сімейній атмосфері та батьківській любові стан малюка покращиться.

 

Читайте також:

Покинули все і втекли від війни заради дітей. Зворушлива історія незламної патронатної сім’ї Козлових

Вінницькі родини, які всиновлять дитину, можуть отримати допомогу від держави

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
 • Viktoria Nosovskaya

  ❤️
 • Людмила Король

  Хай малюку щастить у новій родині, а батьки хлопчика стануть йому люблячими татком і матусею!!! В добру путь!!!
 • Міхалич

  Знаю цю сім'ю особисто,дитинка в надійних руках.
 • АННА

  Хай росте здоровий счасливий разом з батьками щей сестричку дочекаетесь

keyboard_arrow_up