Земля за 27 мільйонів: на Вінниччині в орендаря забрали гектари за борг

Земля за 27 мільйонів: на Вінниччині в орендаря забрали гектари за борг

Вінницький горе-орендар взяв землю в оренду та не сплачував плату. За 2015-2016 років борг «набіг» в майже 800 тисяч гривень.

Господарський суд Вінницької області зобов'язав приватне підприємство повернути Вінницькій обласній державній адміністрації та Моївській сільській раді земельні ділянки площею 57,4 га та майже 13 га на території Моївської сільської ради Чернівецького району. Про це повідомляє  прес-служба прокуратури Вінницької області.

За інформацією відомства, орендар систематично не сплачував орендну плату, через що за період 2015-2016 років "набігла" заборгованість на суму майже 800 тисяч гривень.

У квітні цього року прокуратура Вінницькою області забезпечила виконання рішень суду та повернення приватним підприємством Вінницькій обласній державній адміністрації дві земельні ділянки промисловості площею 57,4 га вартістю 22,6 мільйонів гривень та Моївській сільській раді чотири  земельні ділянки промисловості загальною площею майже 13 га вартістю 5 мільйонів гривень.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:20 Картопля — друг чи ворог здорового харчування? Зібрали рекомендації фахівців та смачні рецепти photo_camera 15:09 Хотів купити мотоцикл, а міг придбати проблему photo_camera 14:04 В Оратівському лісництві закупили 250 яєць і з нуля відроджують фазанарій photo_camera 13:13 Окупанти скинули 280 авіабомб і випустили понад 10 тисяч дронів по українських позиціях photo_camera Від читача 17:12 Продаж товару в Інтернеті 12:30 18 жителів області удостоєні Почесної відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною» (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:17 Роман на проєкті та шлях до фіналу: чим здивує вінницька кулінарка у новому сезоні «МастерШеф» 12:06 Чому категорично заборонено сушити речі на газових трубах 11:18 На фронті поліг оператор дронів 60-ї бригади Артем Захаревич 10:34 Не дочекався первістка: у Турбові попрощалися з майором поліції Олександром Корнійчуком play_circle_filled photo_camera 10:13 Вінницькі музиканти до Дня Незалежності влаштували концерт у Хмельницькому 10:04 Браконьєр наловив риби на понад 382 тисячі гривень photo_camera 10:04 Вогонь нищить область: надзвичайники ліквідували 18 пожеж в екосистемах photo_camera 09:25 Відмив мільйони та забруднив пів гектара землі: нові деталі у справі про ремонт доріг 09:16 Боронив країну з 2014 року. Вінниччина втратила командира з бригади «Рубіж» Михайла В'юна 09:14 «Ми вже глибоко зайшли»: вчений попередив про можливий колапс цивілізації 08:01 Вітаємо Макара, уникаємо конфліктів і не берем кредит. Історія та прикмети 22 серпня 21:15 «Треба було арештувати чоловік 20-30»: що робив у Вінниці «гекачепіст» Бакланов? 21:01 У Вінниці дітей від шести років безкоштовно навчатимуть баскетболу photo_camera 20:20 Від Євгенії Кузнєцової до Донни Тартт: що почитати наприкінці літа та восени photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up