З вінницького суду евакуювали сотню людей. Був дзвінок про замінування

З вінницького суду евакуювали сотню людей. Був дзвінок про замінування
  • Повідомлення надійшло на стаціонарний телефон суду. Приміщення обстежували спеціалісти.

Як зазначають у поліції, дзвінок надійшов 11 березня близько 15.40. Невідомий чоловік сказав, що приміщення Вінницького міського суду заміноване.   

На місце події, до будівлі на Грушевського, 17, прибули вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативна група поліції та рятувальники.

— З приміщення державної установи правоохоронці евакуювали близько 120 людей, — кажуть у поліції. — Фахівці обстежили приміщення суду, а їх оперативні колеги встановлюють особу, яка повідомила про замінування. Небезпечні предмети не були виявлені.

Слідчий відділ поліції відкрив кримінальне провадження за статтею 259 Кримінального кодексу України — «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності». За таке правопорушення, як нагадали в поліції, загрожує до шести років ув’язнення.
 

Читайте також:

Поки відпочивав — ударила ножем. Жительку Томашпільського району підозрюють у вбивстві

Убив заради недійсних грошей: вінничанин проведе за ґратами 15 років

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Инна Градусова
    Давно не было заминирования. То то я думаю, чего то не хватает в хронике новостей.
  • Наталия Войт
    Зато ноги размяли
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:18 «Повертайся, друже, твоя хата готова!»: подружжя з Ямполя відновило згоріле гніздо лелек 21:00 У храмах Вінниччини тривають перевірки ДСНС напередодні Великодніх служб 20:33 Борня, шаблі та пам’ять героїв: як чемпіонат з козацького двобою у Вінниці може допомогти ветеранам? photo_camera 20:04 Майже чотири роки неволі та пекло Маріуполя позаду: як у Ладижині зустрічали морпіха Павла Шишкіна photo_camera Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 19:05 Як насолоджуватись Великоднім столом без шкоди для здоров'я: рекомендації фахівця 18:24 Посилки до свят: як працюватимуть «Укрпошта» та «Нова пошта» на Великдень 17:17 Майже 190 мільйонів витратять на прибирання Вінниці: що придбають на ці гроші? photo_camera 17:09 Вінницький педуніверситет очолила Наталія Замкова. Що про неї відомо photo_camera 16:33 Оливковий замість білого: кому видаватимуть номерні знаки нового зразка? 15:48 Україна повернула тіла тисячі загиблих військових 15:12 Поблизу Дяківців рятувальники дістали 52-річну жінку з автівки, розтрощеної внаслідок ДТП 14:04 Любовний трикутник чи шлюбна афера? На кордоні у Могилів-Подільському викрили фіктивне подружжя 13:10 Двоє людей потрапили до лікарні через зіткнення Audi та Skoda у центрі міста 12:09 Подяка за світло. Денис Шмигаль відвідав Ладижинську ТЕС та відзначив сімох енергетиків photo_camera 10:57 В Чечельнику батько врятував трьох дітей під час пожежі, але сам отримав опіки 10:05 Любава Шевчук очолила Вінницький районний суд 09:48 Ремонтні роботи 9 квітня: адреси без води та світла у Вінниці 09:40 Нові ресторани та кафе Вінниці, які відкрилися у 2025 році (партнерський проєкт) 09:04 У центрі Вінниці встановили 12 велетенських писанок із подільськими символами play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up