Які мрії, окрім миру та перемоги, маєте на 2024 рік? Ми запитали вінничан

Які мрії, окрім миру та перемоги, маєте на 2024 рік? Ми запитали вінничан
 • Усі українці зараз мають одну велику спільну мрію. Звісно, це життя під мирним небом і перемога у боротьбі проти підступного, жорстокого ворога.
 • А які ще мрії, сподівання та плани ви маєте на наступний рік? Особисто для себе, для своїх близьких? Про що б ви мріяли у першу чергу, якби не було війни?

Про це ми запитали читачів на наших сторінках у соцмережах facebook та Instagram. Відібрали декілька відповідей з коментарів.

Валерій Старжинський

— Окрім перемоги, бажаю усім в новому році сімейного затишку, здійснення мрій та міцного здоров'я!

Відео дня

Марія Тархова

— Жити зараз, не відкладати нічого на потім. Любити. Творити. Подорожувати. Втілювати нові ідеї. Бачити нові можливості. Допомагати.

Юлія Мельник

— Мрію прогулятись нічним містом влітку, посидіти з друзями на набережній і нікуди не поспішати. А ще дуже хочу, щоб на свята за великим столом зібралась вся родина.

Яна Єлагіна

— Є два чітких бажання, які необхідні у цьому році: згуртованість українського народу; власне виробництво дронів та інше.

Олександра Дацкова

— Окрім миру і перемоги у цьому році мрію поїхати подорожувати світом та мирною Україною.

Юлія Грига

— Мрію про державу Україну для людей. Мрію про відверту розмову влади з громадою. Мрію про суспільний договір, який не стане декоративним. Мрію, щоб мої діти і онуки жили в комфортній Україні. Мрію, але перестаю вірити.

Тетяна Романенко

— Хочу, щоб мої рідні та близькі мені люди були живі та здорові! А ще мрію, щоб у 2024 році ми могли поїхати сім'єю на море під Мирним небом!

Пишіть також власні побажання та мрії у коментарях!

 

Читайте також:

Соцзахист військових та їх сімей у Вінниці: що дають і як отримати виплати

Декларації поліцейських і прокурорів: які зарплати та що нового купили під час війни?

Податки, пенсії, соцдопомога: що зміниться для вінничан з січня 2024 року?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
 • Світлана

  Мрію про перемогу,щоб син повернувся додому живий і неушкоджений,всі рідні повернулися додому і родина зібралася у мами,перемоги нашій благословенній Україні!
 • ольга

  Всі мрії про мир і Перемогу.
 • Інна

  Мрію про те щоб для нашої країни,наших людей ця війна була великим уроком,цінували те що маємо,були добрішими,а наша вр зробила все для того щоб ми були ще сильнішими,і щоб такі сусіди боялися ногою ступити на нашу землю)

  Видалений reply Інна

  Вставайте, будильник дзвонить)
 • Анна

  А якщо окрім переможного миру ніякої?

keyboard_arrow_up