Водохреще на Старому місті: з купанням і сосисками

Водохреще на Старому місті: з купанням і сосисками

Чимало вінничан прийшло сьогодні на річку Південний Буг (територія дитячо-юнацької спортивної школи №2) відсвяткувати Хрещення Господнє з традиційним купанням в крижаній воді.

Ініціював захід Старо-Вінницький Свято-Миколаївський Храм. З нагоди Водохреща в найстарішому Храмі нашого міста пройшла святкова служба. Після чого отець Роман Макар освятив воду в старовинному козацькому колодязі. З вірою в те, що освячена вода подарує міцне здоров’я на прийдешній рік, вінничани вишукувалися в чергу біля колодязя аби набрати цілющої води.

Previous Next
Previous Next

Previous Next

Вже з самого ранку до Південного Бугу з’їжджалися десятки автомобілів. Охочих зануритись у крижану воду було чимало. Після освячення духовенством річки вінничани почали приймати крижані ванни. Долучився до старовинного обряду й співпартнер заходу, координатор громадської ініціативи «Я люблю Старе місто» Олег Стукан. На свято чоловік прийшов у вишиванці.

- Емоції просто переповнюють. Після купання відчув себе сильнішим і навіть молодшим. Всім раджу зануритися поки ще не пізно, - закликає Олег.
Тим часом на березі Південного Бугу розгорнулась справжня польова кухня. Зігрітися після занурення можна було гарячим чаєм чи глінтвейном. Також усі охочі могли поласувати ковбасками з вогнища.  

Читайте також:
Свята вода: по 100 грамів для здоров’я і від тарганів
Ніби заново народились: вінничани святкували Водохреще на Вишенському озері
На Бригантині матюкались, хрестились і лізли в воду

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:30 «Казали, відходь, а він попросив гранати, патрони й залишився». Хвилюючі історії «рейнджерів» на Курщині 21:01 Молитва під обстрілами: як капелани допомагають бійцям триматися на війні photo_camera 20:10 Вінничани матимуть більше поїздів до Одеси та Карпат 19:15 Не завадив навіть дощ: в ліцеї №27 випустили дев’ятикласників та допомогли технікою для ЗСУ play_circle_filled photo_camera Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 19:05 У Соколовій пожежа в будинку забрала життя 74-річного чоловіка photo_camera 18:18 Черепашинці, Могилівка, Губник: чи є ризик опромінення у затоплених кар'єрах? photo_camera 18:02 На Вишенському озері влаштують великий екофестиваль: що чекає вінничан 17:05 Дві клінічні смерті та 29 операцій: ветеран відкрив у Барі власний клуб play_circle_filled 16:22 «Дитині розбили голову, а вихователям байдуже»: скандал у вінницькому садочку «Гніздечко» photo_camera 16:09 У Носківцях рибалки знайшли тіло 15-річного хлопця 15:48 Після злив і гроз: якою буде погода на Вінниччині у вихідні 15:30 Два крила для відновлення чому творці ландшафтного дизайну інвестують у дитячі посмішки (соціальна реклама) 15:04 $1000 авансу за фальшивий техпаспорт: посадовцю БТІ загрожує ув'язнення photo_camera 14:35 ДБР затримало військового з Вінниччини за продаж гранат по всій Україні photo_camera 13:53 Спочатку — штрафи, а згодом бали. Як влада хоче зупинити гонщиків на дорогах? play_circle_filled 13:26 У Вахнівці в ДТП загинув 14-річний водій скутера photo_camera 12:50 11 пасічників Вінницької громади отримали фінансову підтримку 11:31 Де у Вінниці 12 червня не буде води та світла: перелік адрес 10:45 Після суперечки через Бандеру поляки вирішили самі купити автобуси для Вінниці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up