Вінницькі журналісти проведуть антикорупційну екскурсію історичним центром міста

Вінницькі журналісти проведуть антикорупційну екскурсію історичним центром міста
  • Вам цікаво дізнатись, як за останні роки змінився історичний центр? Чому біля пам’яток місцевого та національного значення при обмеженні висотності забудови, ростуть, наче гриби після дощу, багатоповерхівки?

У неділю, 27 жовтня, вінницькі журналісти проведуть незвичайну антикорупційну екскурсію: «Нові власники історичного центру Вінниці: хто вони?». Увазі бажаючих пропонують погуляти історичними вулицями міста та послухати історії про те, де в цих місцях могла ховатися корупція.

«Як перетворити фармацевтичне підприємство на готель? Чи як за копійки взяти в оренду історичну пам’ятку? Як відкрити елітний ресторан у самому серці міста без дозвільних документів?», — описують екскурсію організатори.

До речі, дійство організовує «Вінницька агенція журналістських розслідувань». До них долучилися журналісти з інших видань, зокрема, й RIA/20minut, активісти. Відвідувачі зможуть послухати від авторів резонансні історії, які виходили на сторінках газет та сайтів.

Участь безкоштовна, але за попередньою реєстрацією. Отже, заповнюйте форму та приходьте 27 жовтня на Європейську площу (біля Вежі). Початок о 12:00.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:13 Українські бійці тримають позиції під масованими атаками photo_camera 13:05 Результати аналізу Дністра після витоку нафти: чи безпечна вода для людей? 12:10 Вінниччина у вогні: рятувальники гасили гектари полів та палаючі магазини photo_camera 12:03 Ексучасниця «Супермоделі по-українськи» Вікторія Мармуха розлучилася з чоловіком-французом Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 11:45 Без зайвої солі та жиру: поради вінницьких фахівців, як зварити ідеальний суп photo_camera 11:11 Алгоритм виживання: куди йти та що робити, коли лунає сирена 10:10 Чорна звістка з фронту: Хмільник втратив двох поліцейських-штурмовиків 09:11 Сьогодні вітаємо Марка та Платона. Історія та прикмети 5 квітня 08:07 Вербна неділя 2026: що суворо заборонено робити в цей день play_circle_filled 21:29 Турніри Utmost Cup отримали статус Всеукраїнських 21:01 Понад 12 тисяч людей під забороною: хто потрапив до санкційних списків України photo_camera 20:16 Тандем, що рятує життя. У Вінниці пройшли масштабні збори військових кінологів photo_camera 19:19 Психологія, спорт і право: п'ять перевірених локацій для ветеранів у Вінниці 18:22 «У військкомат не пустили, з поліції вигнали»: як учениці з псом Патроном зібрали для армії майже 200 тисяч 17:53 Ноги затисло в ножах: у Липовці рятувальники визволили чоловіка з пастки мотоблока 17:09 У Вінниці відкрили експозицію про легендарний 40-й полк Нацгвардії photo_camera 16:26 Для військових хочуть купити фургон. Витратять 2,2 мільйона гривень 16:10 За 40 000 у Липовці нетверезий мотоцикліст намагався «відкупитися» від копів 15:17 Дев’ять пожеж за добу: рятувальники гасили магазини, автівки та смітники photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up