Важливе за вчора. Найцікавіші новини 26 вересня, які ви могли пропустити

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 26 вересня, які ви могли пропустити
  • Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 26 вересня. 
  • Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Евакуація людей та вибухи: минуло три роки, як у Калинівці горів арсенал

У вересні 2017 року на складах військової частини у Калинівці сталася пожежа з подальшим детонуванням боєприпасів. 48-й арсенал був одним з найбільших в Україні. Внаслідок пожежі вибухнуло 32-40 тисяч тонн снарядів, в основному — танкові 125 мм снаряди.

Евакуація людей та вибухи: минуло три роки, як у Калинівці горів арсенал

Три смерті та 131 новий хворий на Вінниччині. Яка ситуація з COVID-19 в Україні та світі?

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 26 вересня. Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 195 тисяч, одужали — понад 86 тисяч. За добу виявили 3 тисячі 833 нових випадки по країні, з них 131 на Вінниччині.

Відео дня

Три смерті та 131 новий хворий на Вінниччині. Яка ситуація з COVID-19 в Україні та світі?

В авіакатастрофі на Харківщині загинули наші земляки Максим Хомячук та Роман Корчовський

Ввечері 25 вересня у Харківській області, на 530 кілометрі траси Київ-Харків, поруч із дорогою впав військовий літак АН-26 та одразу загорівся. На борту були члени екіпажу, курсанти і офіцери Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба — всього 27 людей.  Відомо одразу було про 25 загиблих та двох травмованих. Але сьогодні обірвалося життя одного з них — 20-річного курсанта, за якого всю ніч боролися медики.  Серед загиблих Максим Хомячук та Роман Корчовський з Вінниччини.

В авіакатастрофі на Харківщині загинули наші земляки Максим Хомячук та Роман Корчовський

«Перетворюють Вінницю в тягучку». У соцмережах критикують нову площу Гагаріна

Асфальтове «поле» на Гагаріна отримало нову розмітку, стовпчики, що звужують дорогу та делінеатори, якими відгородили колію від автомобілів. У мерії сподіваються, що вкупі це знизить аварійність на цьому перехресті. Однак поки нова організація руху збирає негативні коментарі у соцмережах. При цьому проект ще не завершений: тут мають поставити 23 світлофори й по-новому прокласти пішохідні переходи.

«Перетворюють Вінницю в тягучку». У соцмережах критикують нову площу Гагаріна

Алея 12,7. Що буде на набережній від Водоканалу до Сабарова

На лівому березі річки в межах Вінниці збираються створити суцільну набережну. Вона матиме довжину 12,7 кілометри. Фахівці з «Урбан куратори» дослідили цю місцину: пройшли пішки, вивчили її доступність та зібрали думки вінничан, що треба на майбутній набережній. При цьому реалізовувати проект пропонують зусиллями всіх мешканців Вінниці, яким цікаво мати спільний берег. А які є ідеї?

Алея 12,7. Що буде на набережній від Водоканалу до Сабарова

 

 

 

Читайте також:

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 25 вересня, які ви могли пропустити

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Тут творилась історія: сторінки минулого Гонтівки 20:07 Весна — сезон загострення астми. Чому хвороба завдає шкоди дитячому організму і як з цим боротись 19:46 Вихідні не для пікніка: на Вінниччині обіцяють холод та дощ 18:44 Пʼять порад від лікаря, як обрати сонцезахисні окуляри для дітей Від читача 14:59 Регіональний форум «10 років. Пробація – майбутнє зараз» у Вінниці 18:18 Субсидія на оренду житла для переселенців: як працює новий механізм допомоги 18:15 Гурт ТІК святкуватиме 20-річчя у Вінниці великим концертом просто неба 17:05 В Томашпільській громаді врятували підлітка, який замерзав у полі на шляху додому play_circle_filled 16:12 На Хмельницькому шосе зіткнулися Volkswagen та Nissan. ВІДЕО play_circle_filled 15:35 Де купити квіти до Дня матері: кращі локації, контакти та швидка доставка (парнерський проєкт) 15:14 Схема на 150 мільйонів: як «свої» вигравали тендери, а готівку ділили 14:10 У Вінниці майже кожен другий багатоквартирний будинок має ОСББ 13:16 Екологи через суд стягнули 22 тисячі за незаконний видобуток пісковику 12:40 Ідеальні подарунки до Дня матері: СПА-розкіш, елегантна білизна та здоров'я (партнерський проєкт) 12:08 Нетверезий водій на Mercedes намагався «вирішити питання» за 20 тисяч гривень 11:10 На Вінниччині відкрили Алеї пам’яті на честь загиблих воїнів «Червоної Калини» 10:18 На вулиці Василя Барки через коротке замикання загорівся будинок: пожежі на Вінниччині за добу 09:42 Де у Вінниці 9 травня вимкнуть воду та світло: перелік адрес 09:02 Суд відправив під варту чоловіка за смертельну ДТП у Гайсинському районі 08:09 Сьогодні відзначається День Європи. Історія, заборони та прикмети 9 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up