У Вінницькій області відновлять роботу два цукрових заводи

У Вінницькій області відновлять роботу два цукрових заводи

У Вінницькій області цієї осені запуститься Соколовський цукрозавод, який  простоює вже два роки. А в 2018 році планують запустити ще одне підприємство - Моєвський цукровий завод (не працює третій рік).

Про це повідомляє Національна асоціація цукровиробників України.

В минулому виробничому сезоні в Вінницькій області працювали шість цукрових заводів, які переробляли буряки до середини січня.

Фахівці висловлювали думку, що цих підприємств недостатньо для своєчасної переробки сировини, тому восени 2017 року роботу почнуть сім підприємств.

«До шести тим, де варили цукор в минулому році - Гайсинському, Іллінецькому, Крижопільському, Жданівський, Томашпільський, Юзефо-Миколаївському - приєднається згадане Соколівське підприємство», - йдеться в повідомленні.

Тенденція до відновлення роботи цукрових викликана ще й тим, що цукор в даний час користується попитом на закордонних ринках. Тому і ціна на внутрішньому ринку залишається висока.

Як зазначається, майже 55 тисяч га в цьому році у Вінницькій області під цукровими буряками. Найбільші «солодкі» плантації в Крижопільському районі - 8230 га, в Гайсинському - 5620 га, Томашпільському - 5301 га.

Істотно збільшилися посіви в Ямпільському (3715 га), Хмельницькому (3580 га) районах. Найменші площі відвели під буряк в Могилів-Подільському та Тиврівському районах (по 50 га).

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (16)
  • Иванов Иван
    такого як крыжопольскый эавод немае е городкивский
  • Задунайский Торонтуй
    Цукровий Донбас, бгг).
  • Olvol
    Автор! Район не Хмельницький, а хмільницький!! Це зовсім різні райони!
  • Olvol
    Українцям цукру цілком вистачає. Сучасні холодильники зменшили роль цукру як консерванта. Єдиний спосіб наростити виробництво цукру - це подружитися з якоюсь сусідньою державою. У молдаван і румун свого цукру хоч відбавляй, в ЄС квот нам ніхто не збільшить, а у білорусів є свій. Єдиний сусід, який міг би зацікавитися нашим цукром - це РФ. То ви вже виберіть, майдан чи цукрозаводи?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:07 Циклон на підході: будьте обережні на дорогах і зарядіть телефони 11:26 Робіть запаси. Пів Вінниці без води через зупинку станції «Вишенька» 11:04 Вибух котла у Махаринцях: молоду жінку з травмами госпіталізували photo_camera 11:00 Чому не варто орієнтуватися лише на колір антифризу (Новини компаній) Від читача 19:19 Російська історія про «спробу України вбити Путіна» дроновою атакою — це груба й примітивна брехня 10:03 Без води та світла. Адреси, де 7 січня у Вінниці триватимуть ремонти мереж 08:47 Сьогодні з професійним святом вітаємо програмістів. Історія, заборони та прикмети 7 січня 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:02 Скільки живих ялинок купили вінничани цього року і за якою ціною 20:25 У Вінниці презентували святкову аудіовиставу, у якій зачепили тему війни 20:12 До води є питання. Що показав моніторинг 233 проб на Вінниччині 19:31 Як депутати Вінницької міськради відвідували сесії у 2025-му році? Ми дізналися 19:03 У десятці найкращих: вінницька «Пироговка» стала одним із лідерів України з трансплантації photo_camera 18:09 Снігопади до 25 см та морози до -23°C: вінничан попереджають про «арктичний шторм» photo_camera 17:51 Смертельна недбалість: вінничани калічаться та гинуть на виробництвах 17:45 «Ви не будете платити цей штраф»: як патрульні познущалися над батьком полеглого спецназівця 17:37 Прийшов у гості — пішов із золотом. У Жмеринці чоловік онуки обікрав 79-річну бабусю 17:32 Час «виганяти» салати: вінницькі лікарі дали інструкцію, як прийти в норму після свят 17:15 Як вінничани занурювалися на Водохреще: фоторепортаж play_circle_filled photo_camera 16:40 «Піккардійська Терція» у неділю привезе у Вінницю «Різдвяні історії»: «Приходьте на спільну коляду!» play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up