У обласному МСЕК "старий новий" головний лікар - Віктор Власюк. Валентин Фіщук зібрав речі і покинув кабінет

У обласному МСЕК "старий новий" головний лікар - Віктор Власюк. Валентин Фіщук зібрав речі і покинув кабінет
Влада знову помінялася. Годину тому журналісту "20 хвилин" стало відомо, що Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи відсьогодні, 27 жовтня, знову очолює Віктор Власюк. Про це Валентину Фіщуку, якого голова облради Сергій Свитко ще на початку вересня цього року призначив виконуючим обов'язки головного лікаря МСЕК, повідомили два заступники Директора обласного Департаменту охорони здоров'я у присутності юриста.

Війна за обласний МСЕК закінчилася. Нарешті вінницькі можновладці з'ясували, кому належить центр медико-соціальної експертизи і хто, відтак, має право з'ясовувати його долю та призначати чи звільняти керівника закладу. А належить він не обласній раді, а обласній державній адміністрації.

Віктор Власюк, якого голова облради Сергій Свитко звільнив із займаної посади ще у травні цього року, судився з обласною радою з приводу незаконності такого рішення. Пан Власюк спочатку виграв суд, тоді була постанова апеляційного суду, яка скасувала попереднє рішення суду про поновлення Віктора Власюка на посаді головного лікаря, тоді голова облради призначив Валентина Фіщука новим головним лікарем закладу. Активісти, які три тижні поспіль супроводжували пана Фіщука на роботу, тому що нового керівника не впускала в приміщення охорона, зітхнули з полегшенням, проскандували "ура!" і облишили МСЕК у спокої. Та й вибори були "на носі", тому інтереси переключились на інше.

Проте не все так просто. Адже обласний центр медико-соціальної експертизи не є комунальною власністю обласної ради. А належить він державній обласній адміністрації, підпорядковується обласному Департаменту охорони здоров'я і Міністерству охорони здоров'я. Про що і був увесь цей час запис у єдиному реєстрі. В цьому реєстрі чітко вказується, що центр медико-соціальної експертизи є державною, а не комунальною власністю, і очолює його Віктор Власюк.

Про що і повідомили Валентину Фіщуку, якого Сергій Свитко призначив головним лікарем об'єкту комунальної власності, заступники Директора обласного Департаменту охорони здоров'я Павло Лесик та Олексій Парчевський сьогодні, 27 жовтня.

Про це журналісту "20 хвилин" у телефонному режимі розповів Віктор Власюк:

- Два заступники Директора Департаменту в присутності юриста Сергія Вишневського показали пану Фіщуку всі документи, які підтверджують, що він аж ніяк не може бути головним лікарем обласного МСЕК, - розповідає Віктор Власюк. - Валентин Васильович обурився - мовляв, у мене ж робочий контракт! Йому і пояснили, що з цим контрактом він має право працювати там, де його і призначили - у обласній раді. А центр медико-соціальної експертизи - структура державна, тому його контракт тут ніякої сили не має.

За словами пана Власюка, колектив допоміг Валентину Фіщуку зібрати речі. Після чого пан Фіщук забрав коробки з особистими речами і покинув кабінет головного лікаря.

Нагадаємо, що Валентину Фіщуку вдалося покерувати обласним МСЕК менше двох місяців - враховуючи три тижні, коли він, будучи вже новопризначеним виконуючим обов'язки головного лікаря, не міг потрапити на роботу.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Анонім
    роами
  • Крот Дмитрий
    а чего власюк не написал как он 200 у.е занес... и как регистрационное свидетельство задним числом сделали... все это чистой воды афера! наверное власюк сядет... и на долго!
  • Анатолій Почтар
    Щось Власюку не йметься, так і тягне його до в'язниці.

    Міг би тихенько піти зі сцени і доживати віку в шоколаді, а так дограється, що зачеплять його гаком за ребро.
  • Вин-нин
    Хоч би групу яку дали, чи що, як втішний приз. НЕдумаю що хтось із них має більше Честі. Честь, в наш час, не в пошані.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Юні дзюдоїсти з Вінниці вибороли 25 медалей на турнірі в Могилів-Подільському photo_camera 20:40 Вінниця пів століття тому: від масштабного будівництва до дефіцитних черг і білосніжних катерів photo_camera 20:04 У Вінниці нагородили найталановитіших школярів року: хто отримав відзнаки photo_camera 19:32 Хто пише закони, а хто пропускає сесії? Аналіз роботи вінницьких нардепів у Верховній Раді Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустив соціальну ініціативу 19:10 Укрзалізниця збільшує кількість літніх рейсів. Які потяги проходитимуть через Вінницю? 18:11 Вінницькі гвардійці стали срібними призерами чемпіонату НГУ photo_camera 17:11 Karaya вже літає на Gripen: що відомо про нові винищувачі для України photo_camera 16:51 Вінничан попередили про небезпечну погоду: що насувається на область play_circle_filled 16:26 Ветерани та військові змагатимуться у Вінниці на чемпіонаті з волейболу сидячи 16:11 Через конфлікт у трамваї у Вінниці побили водійку: рух стояв півтори години play_circle_filled 15:51 Дитячий відпочинок з користю. Огляд літніх денних таборів у Вінниці 2026 15:22 У Хмільнику дитина постраждала через небезпечні ігри з бензином 14:09 Пожежі у будинках і повалені дерева: як минула доба Вінниччини photo_camera 13:13 Обвинуваченому у вбивстві 15-річної Софії з Дашева загрожує довічне play_circle_filled 12:57 Понад 29,5 млн грн на підтримку ЗСУ: обласна Рада ухвалила рішення (пресслужба Вінницької обласної ради) 12:04 Татусів-ветеранів із малечею кличуть на сімейний майстер-клас у Вінниці 11:31 Нерухомість в Болгарії, кредит в Австралії: що нового у депутатів Вінницької міської ради? photo_camera 11:01 У Вінниці 31 травня змінять рух біля міського кладовища: деталі 10:02 Двометровий козак із позивним «Манюній»: у Вінниці прощаються з полеглим воїном
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up