«Гордон в шоколаді» - такі цукерки виготовляють у Вінниці. Хто саме і скільки вони коштують?

«Гордон в шоколаді» - такі цукерки  виготовляють у Вінниці. Хто саме і скільки вони коштують?
Цукерки "Гордон в шоколаді", вінницького виробництва, значно дорожчі від аналогічної марки інших виробників Фото з мережі Інтернет
  • Телеведучий, журналіст Дмитро Гордон презентував цукерки свого імені.
  • Повідомив, що «Пташине молоко» виробляє у Вінниці.
  • Цукерки дорожчі у порівнянні з аналогічною маркою інших виробників.

В одній з торговельних мереж Києва почали продавати цукерки «Гордон в шоколаді» відомої марки  «Пташине молоко».

На запитання, де їх виготовляють, Гордон відповідає, що у Вінниці. Там є фабрика «Солодка мрія».  Уточнимо: у нашому місті є ТОВ «Солодка мрія».

—Є в нас фабрика у Вінниці «Солодка мрія», от з ними робимо цукерки, — цитує Гордона одне з Інтернет-видань.  

Гордон не приховує, що коштує новинка дорожче у порівнянні з аналогічними марками інших виробників. Стверджує, що якість виправдовує ціну. Каже, дуже якісні цукерки.

Інформацію про нову продукцію з Вінниці поширила низка інформаційних сайтів.

Ті, хто пробував на смак, кажуть, що цукерки дуже солодкі.

Скільки коштують?

В Інтернеті пропонують купити «Гордон в шоколаді». Коробка вагою  170 грамів коштує 280 гривень. На коробці фото засновника марки. Воно вміщено посередині між двома написами: ліворуч читаємо «Їж досхочу»; праворуч — «Смак дитинства».

За словами одного з покупців, у ній всього лише вісім цукерок. Начинка нічим не відрізняється від начинок інших «пташок». Шар шоколаду теж звичний, тонкий. А ось ціна — інша.

Покупці по-різному ставляться до новинки. Щоб переконатися в цьому, досить ознайомитися з відгуками на повідомлення про «Гордона в шоколаді».  Одні пишуть, що при нагоді обов’язково спробують на смак, інші, навпаки», стверджують, що не візьмуть такого «молока» на віть за умови, що їх хтось подарує…

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (16)
  • Игорь Голосной
    є молоко?
  • Юрий Грищук
    "рошен" заказал статейку? 😂
  • Надія Копина
    це відображення  діючих по вертикалі  ВСІХ     ---  РАД   ,   та Всіх ОФІСІВ президента   від Слуг народу   де працюють  політичні  продажні повії   ---які перетворили ВСІ ДЕРЖАВНІ СТРУКТУРИ У ПРИВАТНУ ВЛАСНІСТЬ   у ХАТИ  для -  тата ,мами ,свати  Кумів  і їх нащадків     -- СКОРО ДЛЯ НИХ ЛІБЕРАЛИ ЗАПУСТЯТЬ КАЗЕНО    для ТОГО  ЩОБ ВСЕ ЩО ВКРАЛИ  в українців  ВІДДАЛИ  світовим  БАНДИТАМ --https://www.facebook.com/100061901373977/videos/143577834382262
  • Людмила Грищенко
    Треба купити, можливо в тій коробці ще й пірамідка є
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 9 по 16 березня, які ви могли пропустити 20:03 На ретро‑тур Гайворонською вузькоколійкою запрошують вінничан. Де купити квитки 19:40 Дівчинку визнали найкращою в чемпіонаті області серед юнаків 19:07 Переможець «МастерШеф-16» з Вінниці залишив кухню і доєднався до лав ЗСУ Від читача 18:53 Мільярди на медицину і установа з минулого: навіщо Вінниці «Центр медичної статистики» в епоху eHealth 18:34 Історія маєтку Сулятицьких: що відомо про старовинний палац у Привітному photo_camera 18:10 В Україну йде невелике похолодання — яку погоду чекати на Вінниччині 17:32 Герб Вінниці 1969 року на фасаді: що відомо про мозаїку в Тяжилові, яку визнали пам’яткою photo_camera 17:07 «Піду на пенсію, то святкуватимуть з музикою на весь Оратів» — як Лариса Бойко ловить крадіїв електроенергії play_circle_filled 16:14 На Вінниччині від отруєнь грибами постраждали 26 людей, серед них п’ятеро дітей. Інфографіка 15:33 Третину нових компаній в Україні очолюють жінки: яка ситуація на Вінниччині 15:11 У Стрижавській колонії засуджений за 15 тисяч продав вигаданий телефон 14:08 Понад 20 років готує літаки для бойових вильотів: історія авіаційного механіка з 39-ї бригади 13:31 Сезон електросамокатів: зручність чи новий головний біль для міста? Ми запитали вінничан 13:11 Без світла через борги: що потрібно знати українцям у 2026 році, щоб не потрапити в халепу 12:05 Верховний Суд залишив в силі вироки колишнім чиновникам часів Януковича, які працювали на окупантів 11:09 На Вінниччині будують сучасний пункт пропуску Бронниця — Унгурь: що вже зробили і скільки витратять 10:03 Потрійне ДТП на Магістратській та дві аварії в області: постраждали троє людей 09:13 Двох вінничан відзначили державними орденами за мужність і службу Україні 08:14 Сьогодні іменини у Дениса та Олександра. Історія, заборони та прикмети 15 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up