Тролейбус із зображенням афганців вирушив містом

Тролейбус із зображенням афганців вирушив містом
Тролейбусу близько 10 років. Він пройшов капітальний ремонт, його прикрасили та тепер від їздитиме містом. Сьогоднішній маршрут «Залізничний вокзал – вул. Лугова». Надалі маршрути будуть змінюватись, аби всі вінничани змогли побачити новинку.

Сьогодні, 7 березня, у Вінниці розпочав свій маршрут містом тролейбус із зображенням Афганської війни. Водій тролейбуса колишній афганець і тепер він із гордістю їздитиме вулицями міста.
{photo_gallery id=3711|}
Раніше містом вже їздив афганський тролейбус. Років 20 тому. В ньому збирались кошти на будівництво пам’ятника воїнам-афганцям. Він розташований у парку ім. Горького. Тепер Спілка ветеранів Афганістану Вінниці втілила іншу ідею в життя і від сьогодні містом їздитиме тролейбус, який відображує пам'ять поколінь.
{photo_gallery id=3712|}
- Робота над цим проектом йшла недовго. Десь півроку. Ми підбирали матеріали, щоб гарно виглядало. Було шість варіантів і ми зупинились на цьому, - сказала дизайнер Весна Зайченко. – Частину зображень нам надали зі Спілки ветеранів Афганістану. Цей проект дуже цікавий, адже ми показали реальність та історичну нашу пам'ять. 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 З пологового — до портрета Дмитра Вініченка на Алеї пам’яті: перша зустріч Соломійки з батьком-Героєм 20:40 Виключення з обліку за станом здоров’я. Що потрібно знати військовим та військовозобов’язаним? 19:37 Керівнику поліції Вінниччини Юрію Пархоменку присвоїли звання генерала 19:05 Від митника до шахрая: скільки коштує втеча за кордон і як карають організаторів на Вінниччині Від читача 15:58 У Хмільнику продавали воду невідомого походження під виглядом бренду 18:37 На Привокзальній затримали водія «Мерседеса», який сів за кермо під наркотиками і без прав 18:18 Дізналися, чи подорожчає проїзд і чи з’являться у Вінниці автобуси-«гармошки» 17:48 Всеукраїнським турніром вшанували пам’ять футболіста і тренера Олега Серьогіна 17:26 Вінниччина внесла у бюджет понад два мільярди податку. Хто сплатив найбільше 16:09 Весна на підході: до кінця лютого на Вінниччині потеплішає до +13° 16:00 Один рюкзак і нічна втеча: історія 14-річного хлопця з Донеччини (соціальна реклама) 15:12 У Вінниці оновили склад Сьомого апеляційного суду: хто отримав призначення 14:07 Збив пішоходів і зник з місця ДТП: під Вінницею затримали 29-річного водія Volkswagen 13:18 Мати і син обіцяли групу інвалідності за $3000. Правоохоронці затримали їх на гарячому photo_camera 13:13 До 70% компенсації за СЕС і генератори. Як взяти участь в програмі «ГрінДІМ» play_circle_filled 12:20 Як GTM за 15 років став національним постачальником професійної техніки (новини компаній) 12:09 «Прокурора» з окупаційної «лнр» засудили до 15 років ув’язнення 11:06 Чорний дим здійнявся над Могилів-Подільським: пожежа в магазині та ще чотири загоряння в області play_circle_filled 10:22 Вимикали як хотіли? Держенергонагляд виявив порушення у графіках відключень світла у Вінниці 10:20 Скринінг 40+ у Вінниці: де пройти обстеження та як використати 2000 грн від держави (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up