Що відбувається на Київському мосту: громадський транспорт працює в штатному режимі

Що відбувається на Київському мосту: громадський транспорт працює в штатному режимі
  • По обидва боки міст патрулюють співробітники поліції
  • На мосту рух по одній смузі
  • За проїзд по перекритому мосту — штраф

 


З обох сторін, перед Київським мостом встановлені пости патрульної поліції. Пропускають громадський транспорт та оперативні автомобілі (швидку допомогу, пожежників...). Чергують по 12 годин.

 

 

Багато хто ще не знає, що міст перекритий, тому копам постійно доводиться пояснювати водіям, чому проїзд заборонений.



Деякі водії нехтують правилами і проїжджають через міст. За порушення вимог знаку 3.2, передбачений штраф у розмірі 255 гривень.
 

 

На мосту рух по одній смузі в обидва боки.



Бригада робітників встановлює бетонні блоки, які відокремлюють дві сторони мосту.



 

Читайте також:

 

Previous Next

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Надія Басюк
    У тролейбусах висят обяви то чому ні хто не читає, на Киевському мосту йде рмонт то ж минати та дати можливість працювати.
  • Надія Басюк
    Помилка не хатори, а затори і оминати треба всі помилки бо це коштує життя коли їдешь на дорозі машиною.
  • Надія Басюк
    Коли є хатори то будуть, аварії тож минати потрібно затори. А, щоб не було заторів то по кращувати потрібно все.
  • Pro
    Прошу відредагувати статтю та повідомити, що тролейбуси нр 4 і 10 курсують на час ремонту через Київську. Таке оголошення висить у всіх тролейбусах цих маршрутів.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:05 Заборона на лоболю риби та раків почала діяти на Вінниччині 16:48 Скриньки для прапорів і карта могил. У Вінниці впорядковують Алею Слави 16:41 Чи безпечно пити воду з-під крана на Вінниччині: свіжі результати перевірок photo_camera 16:18 Один виїзд — чотири втрати: Барщина оплакує своїх Героїв photo_camera Від читача 07:37 Енергія, драйв та майбутнє: як гайсинська молодь підкорювала нові вершини! 16:03 Тюльпанові дерева та пекінський бузок висадили на проспекті Космонавтів photo_camera 15:54 Моргунов відзвітував за 2025 рік. Що є в декларації мера Вінниці, а що ми знайшли самі? 15:15 Які безбар’єрні маршрути створюватимуть у Вінниці в 2026 році 15:06 Поїздка на Yamaxa закінчилася госпіталізацією після зустрічі з бусом 14:34 СЗЧешника підозрюють у діях сексуального характеру щодо падчерки 14:03 У Тульчині родина залишилася без даху над головою через несправну електропроводку photo_camera 13:15 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт) 13:13 Скандал, якого не було: інформація про ДТП із сином судді виявилась фейком 12:46 Українські захисники зупинили 171 атаку ворога під градом тисяч безпілотників photo_camera 12:08 Двоє дітей залишилися сиротами — вінничани ховають гранатометника Вадима Попеля 11:02 Не лікували — експлуатували: нові підозри у справі інтернату на Вінниччині photo_camera 11:00 Куди реально доїхати на електросамокаті за 20 хвилин із центру Вінниці? Ми перевірили це на практиці (партнерський проєкт) 10:04 Десятки адрес без води та світла — перелік вулиць, де сьогодні у Вінниці тривають ремонти 09:02 Прощаються з Героєм Юрієм Кравченком, який півтора року вважався зниклим 08:46 Сьогодні вітайте Марію та Сергія. Історія, заборони і прикмети 1 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up