Підстанція обленерго знеструмлена через падіння уламків ворожого безпілотника
- Під ранок окупанти атакували Україну 13-ма ударними безпілотниками типу Shahed-131/136.
- Усі дрони збили наші захисники. Приземляли ворожі дрони і на Вінниччині.
- Обійшлося без жертв, але є наслідки — уламки збитого безпілотника пошкодили підстанцію.
Внаслідок падіння уламків ворожого дрона залишається знеструмленою одна з підстанцій обленерго на Вінниччині. Про це повідомили у Міністерстві енергетики.
Скільки саме абонентів залишаються без світла не повідомляють.
Відзначимо, що о 2.49 розпочалася повітряна тривога. Тривала вона до 4.34. У цей час в нас в області сили ППО збивали ворожі дрони:
Вночі 17 травня 2024 року, нагадаємо, внаслідок падіння уламків ворожого дрона на території Вінницької області пошкоджень зазнало обладнання одного з енергетичних об'єктів. Тоді без світла були 23 тисячі абонентів у чотирьох населених пунктах.
Читайте також:
Максим Гребельський з Літина отримав медаль «Захиснику України» від Головкома ЗСУ
Солдат із Гайсинщини Володимир Гунька отримав «Залізний хрест» від Головкома ЗСУ
Захисник з Козятинщини отримав «Золотий Хрест» від Головнокомандувача ЗСУ
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.