Підстанція обленерго знеструмлена через падіння уламків ворожого безпілотника

Підстанція обленерго знеструмлена через падіння уламків ворожого безпілотника
  • Під ранок окупанти атакували Україну 13-ма ударними безпілотниками типу Shahed-131/136.
  • Усі дрони збили наші захисники. Приземляли ворожі дрони і на Вінниччині.
  • Обійшлося без жертв, але є наслідки — уламки збитого безпілотника пошкодили підстанцію.

Внаслідок падіння уламків ворожого дрона залишається знеструмленою одна з підстанцій обленерго на Вінниччині. Про це повідомили у Міністерстві енергетики.

Скільки саме абонентів залишаються без світла не повідомляють.

Відзначимо, що о 2.49 розпочалася повітряна тривога. Тривала вона до 4.34. У цей час в нас в області сили ППО збивали ворожі дрони:

Вночі 17 травня 2024 року, нагадаємо, внаслідок падіння уламків ворожого дрона на території Вінницької області пошкоджень зазнало обладнання одного з енергетичних об'єктів. Тоді без світла були 23 тисячі абонентів у чотирьох населених пунктах.

 

Читайте також:

Максим Гребельський з Літина отримав медаль «Захиснику України» від Головкома ЗСУ

Солдат із Гайсинщини Володимир Гунька отримав «Залізний хрест» від Головкома ЗСУ

Захисник з Козятинщини отримав «Золотий Хрест» від Головнокомандувача ЗСУ

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up