Гуманітарна допомога. Чотири німецькі автобуси привезли до Могилів-Подільського

Гуманітарна допомога. Чотири німецькі автобуси привезли до Могилів-Подільського
  • Просторі автобуси з кондиціонерами та пандусами отримала громада на Вінниччині.
  • Їх взяли на баланс комунального підприємства та готують до випусків на маршрути, розказав голова Могилів-Подільського Геннадій Глухманюк.
  • Вартість проїзду поки невідома, але в місті зауважили, що пільговики зможуть користуватись цими автобусами безоплатно.

Днями в Могилів-Подільський пригнали чотири автобуси з Німеччини. Очільник громади Геннадій Глухманюк розказав, що ці машини є гуманітарною допомогою від друга і земляка їхньої громади.

«З початку війни з росією щодня телефоную до друзів, знайомих і колег з наших міст-побратимів з-за кордону. Знайомтесь — це Олександр Кушнір, мій товариш, громадянин Німеччини, який нині проживає в Берліні, але народився в Могилеві-Подільському. Він ніколи не був байдужим до своєї Батьківщини та це саме той випадок, коли Україна об’єднує весь світ», — написав посадовець на своїй фейсбук-сторінці.

Пізніше опублікував огляд отриманих автобусів, які прийняли на баланс комунального підприємства. У них просторий салон, багато сидячих місць, є пандуси та низька підлога, що створює умови для комфортного перевезення людей з інвалідністю.

— Ці машини у нас на комунальному підприємстві. Їх підготовлюємо, ще багато роботи по обліку та технічному забезпеченню, — розповів міський голова Могилів-Подільського Геннадій Глухманюк. — Тому буде забезпечено саме комунальне перевезення мешканців нашої громади, військовослужбовців, всіх тих, хто має пільги. В цих автобусах вистачить місця всім.

Про вартість проїзду посадовець не доповів. Однак він ще раз підтвердив, що автобусами буде опікуватися саме громада, а не приватний перевізник.

— Нам потрібні ще кілька менших автобусів: для підстрахування, та щоб забезпечити перевезення мешканців приміських сіл, які у складі нашої громади, — зазначив Глухманюк.

Раніше, нагадаємо, стало відомо, що Вінниця отримає від Швейцарії 54 млн грн фінансової підтримки.

 

Читайте також:

З Вінниці до Польщі відправляється евакуаційний рейс. Деталі

Від сьогодні містом курсує швейцарський «трамвай дружби». ФОТО ДНЯ

Отримати ліцензію на автомобільні перевезення стало простіше

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналісту гривнею
...
Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ - автор цього матеріалу. Ви можете подякувати йому та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up