«Ніч Європи» в караоке-трамваї. Як це було?

«Ніч Європи» в караоке-трамваї. Як це було?

Цьогоріч у Вінниці до розваг у «Ніч Європи» додалась ще одна - екскурсія у караоке-трамваї. Насправді, екскурсії у трамваї не було, як і справжнього караоке. Але пасажирам першого рейсу сподобалось. Казали: «Хорошо, но мало:)»

Після одинадцятої вечора біля міської ради зібрались люди, що зареєструвалися на екскурсію у караоке-трамваї. Очікували «Везунчика», на якому зазвичай проводять екскурсії містом. Але приїхав звичайний трамвай, тільки з підключеною світломузикою в салоні.

Маршрут пролягав через міст до залізничного вокзалу, а потім у зворотньому напрямку до музею Коцюбинського. У пасажирів був гарний настрій, тому поїздка пройшла швидко і непомітно. Проспівали кілька пісень, пожартували, повідгадували загадки ведучого, дехто навіть отримав призи. 

- Нам сподобалось, було весело і прикольно. Хоча наші хлопці казали, що мало співали. Але хто хотів - той співав, і навіть танцював, - каже пасажирка нічного трамваю Вікторія. - Ми з кумами і друзями записались і толком не знали, що має бути. Думали, звичайна екскурсія. Хоч ми вінничани, і добре знаємо місто, але вирішили прокататися. Вийшло дуже непогано. Не очікували такого.

Після караоке-трамваю усіх бажаючих чекала екскурсія у музеї Коцюбинського. Серед пасажирів трамваю більшість були у цьому музеї ще у шкільні часи.
- Цікаво буде подивитись, - перемовлялись між собою люди, що кілька хвилин дружно затягували «Червону руту» у трамваї. - Коли ще випаде нагода прийти сюди?

Третьокласник Степан, не зважаючи на глибоку ніч, крокує бадьоро і впевнено.
- Я зовсім не стомився. І спати не хочу. Сьогодні був дуже гарний день. Цілий день гуляли по місту. Стільки всього цікавого побачив! А у цьому музеї я вже був з класом на початку року, - розповідає хлопчик. 

У музеї Коцюбинського відвідувачів серед ночі чекав сам... Коцюбинський. Це студенти гуманітарно-педагогічного коледжу провели екскурсію у вигляді перфомансу, зігравши сцени з життя письменника. 

На останок працівники музею пропонували відвідувачам скуштувати кави. Охочих випити запашного напою майже о першій годині ночі не було.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Укрзалізниця переходить на літній графік: що зміниться для пасажирів 20:05 Руйнували дороги тоннами агропродукції: на Вінниччині заблокували три фури DAF 19:20 «Нехай буде літера «П»: як іноземців вразив текст, де всі слова з однакової букви 19:06 Двоє маленьких хлопчиків отримали травми через вибух у Вінниці play_circle_filled Від читача 14:10 Краплина крові — шанс на життя: волонтери «Української команди» Вінниччини долучилися до донорства 19:04 Одна сітка на 137 тисяч гривень. На Ладижинському водосховищі піймали браконьєра 18:44 Троє бійців із Вінниччини повернулися з неволі в межах чергового обміну 18:28 Журналістські стандарти на висоті: «20 хвилин» залишається в Мапі рекомендованих медіа 18:15 Літо без паніки: з якими хворобами та травмами стикаються діти у Вінниці під час канікул 18:08 Чеський інструмент минулого століття: на митниці вилучили унікальний кларнет photo_camera 17:32 Зміна керівника БЕБ на Вінниччині: хто може очолити структуру та що відомо про нинішнього очільника 17:01 Ігрова кімната з генератором та ляльковим театром: у Козятині ветеранка відкрила бізнес photo_camera 16:41 Гурт ТІК вривається у літо з «Попкоролевою»! Нова пісня — справжній ТОП play_circle_filled photo_camera 16:17 Перший випадок лептоспірозу на Вінниччині: у Івашківцях госпіталізували хворого photo_camera 15:43 Кожен п’ятий підліток уже парить. Як на Вінниччині працює тіньовий ринок вейпів і чому лікарі б’ють на сполох 15:13 Обіцяв фіктивне бронювання за 8 000 тисяч доларів: у центрі Вінниці затримали шахрая photo_camera 14:31 Незрячий вінницький бард на концерті презентував нову пісню «От падав літній дощ» 14:07 У Вінниці під ранок горіла серверна ліцею, а на вулиці спалахнув легковик photo_camera 13:29 Через аномальні 39 градусів на Вінниччині прогнозують проблеми зі світлом та транспортом 13:13 Наступ на тринадцяти напрямках: українські військові відбили 257 атак photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up