Небезпечний відпочинок на воді: двоє чоловіків потонули, одного — врятували

Небезпечний відпочинок на воді: двоє чоловіків потонули, одного — врятували

Минулої доби потонуло два жителі області. За попередніми даними, чоловіки були нетверезі та не дотримувалися правил поведінки на воді.

Так, 16 червня о 21:30 на «101» повідомили, що у селі Сокілець Немирівського району під час купання 41-річного вінничанина віднесло течією від берега до каміння, після чого він не зміг самостійно вибратись.На щастя, чоловіка вдалося бійцям ДСНС врятувати.

Тим часом, у селі Самгородок під час відпочинку біля водойми втопилося два чоловіка 1971 року народження. Обоє чоловіків були в нетверезому стані.

  • Загалом за минулу добу на Вінниччині зафіксовано 4 випадки необережного поводження на водних об’єктах. З початку року зареєстровано – 33 випадки, загинуло – 23 особи, травмовано – 8 осіб, врятовано – 12 осіб.

Рятувальники Вінниччини застерігають:

  • пам'ятайте - відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах; - не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння;
  • ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;
  • не лишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;
  • не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;
  • не наближайтесь до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас; - температура води повинна бути не нижче +17 °С
  • плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 - 5 хвилин;
  • слідкуйте за штормовими попередженнями і не виходьте у плавання на човнах при сильних поривах вітру.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:32 Від 53 до 87 грн за літр: як бюджетні установи Вінниччини купували пальне під час цінових коливань 19:08 «Щоб більше було трофеїв!» Віктор Бронюк 80 тисяч, які виграв у «Вгадай мелодію», передав воїнам, які збивають БпЛА play_circle_filled photo_camera 19:03 В області збільшилась популяція зубрів. Що показав цьогорічний облік диких тварин 18:03 На Вінниччині триває будівництво стратегічного прикордонного пункту «Бронниця — Унгурь» photo_camera Від читача 14:11 Сильна команда як основа сталих змін: досвід проєкту «Голос доступності» 17:09 Теплі та місцями дощові вихідні у Вінниці — якою буде погода 28–29 березня 16:43 Зачинені двері під час вибухів: як працювали укриття у Вінниці під час останньої дронової атаки 16:22 Комунальники наводять лад після зими: у Вінниці стартувало вологе прибирання вулиць 15:48 Наніс десять ударів ножем: засудили чоловіка, який на Гайсинщині вбив свою падчерку 14:47 Депутати облради затвердили нові тарифи на тепло та гарячу воду. Кого торкнуться зміни 13:36 Інвестують 76 мільйонів в оборону та 55 — на водоканал: підсумки сесії міськради 27 березня 13:27 Підтримка ЗСУ та усунення наслідків обстрілів на Вінниччині: обласна Рада ухвалила відповідні рішення (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:25 Вода дорожчає: у Вінниці з 1 квітня в усіх акваматах піднімуть ціни до 3 гривень за літр photo_camera 12:14 Пожежа на вулиці Соловйова ледь не забрала життя 86-річного чоловіка 12:00 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 11:18 Перші хвилини після обстрілу Вінниці «шахедами» зафіксували боді-камери поліції. ВІДЕО play_circle_filled 10:52 У Вінниці завершують опалювальний сезон. З 28 березня тепло вимкнуть у житлових будинках 09:57 Героїня Вінниці: студентка Каріна Олєйнік отримала нагороду за порятунок людей під час дронової атаки play_circle_filled 09:34 Де у Вінниці 27 березня не буде води та світла. Адреси 09:02 До останнього стояв за Україну: на Сумщині загинув кулеметник Володимир Михайліченко
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up