На Одещині зарізали 20-річного солдата з нашої області. Вчора його поховали

На Одещині зарізали 20-річного солдата з нашої області. Вчора його поховали

Минулої неділі трагічного загинув молодий військовий із Вінниччини. Хлопця 6 грудня поховали у рідному селі.

Сергію Сатановському було всього 20 років. Хлопця, який у 2015 році закінчив Заболотненське вище професійне училище, призвали на строкову службу у квітні 2017 року. Її він проходив у військовій частині А-1325 села Дачне Одеської області.

На Одещині він і загинув 3 грудня. Його порізали ножем.

— Установлено, що у неділю, 3 грудня, у селищі міського типу Алтестово, поблизу продовольчого магазину, між двома військовослужбовцями контрактної служби виник конфлікт, який згодом переріс в бійку. Під час з’ясування стосунків один із військових отримав тяжкі тілесні ушкодження у виді ножового поранення правої частини області грудної клітини, що призвело до його загибелі на місці події. Одразу підозрюваний військовослужбовець зник у невідомому напрямку, проте через деякий час повідомив командування про своє місцеперебування та був затриманий поліцією, — зазначають у військовій прокуратурі.

В останню путь військового крижопільчани провели 6 грудня. Поховали Сергія у селі Крикливець Крижопільського району.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (9)
  • Александр
    В ВУЗы должно идти не более 15-18% талантливых людей. Остальные все училище и с 18 лет на работу! И каждому рабочее место. За распитие алкоголя и т.д. в рабочее время обьявлять выговор. И не будет 20-летних бэцыков которые играясь (!!) пьют горелку и патрошат друг другу кишки.
    Элла reply Александр
    Сашенька, молодец! Вы молодой, а все правильно понимаете. Будьте счастливы!
  • Александр
    Мне не 20, а 23. Но я на слова ты и мальчик от незнакомцев отзываюсь только если это пенсионерка какая, а так нет. Чтобы подчеркнуть принципиальное различие между мной и такими персонажами. Морализаторы твердящие о "неправильном поколении", вы этим тыканьем, поздним началом трудовой карьеры, готовкой еды и опекой вы сами же молодежь и погубили.
    Николай Энэми reply Александр
    шо ты лепишь дядя? тебе пить "горелку" не надо, ты и так больной...
    Элла reply Николай Энэми
    Николай, слово "горелка" встречается у Гоголя. Тараса Бульбу не читали что ли? А Александр прав. Я поняла о чем он говорит. В наше время в 16 на станке уже работали, а теперь в 20+ у мамы на шее сидят и кашу  не умеют даже сварить.

    Относитесь к юношам как к взрослым - только тогда они будут путёвыми
  • Пупкин Вася
    Зарезали в пьяной  драке за бутылку спиртного .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:02 У Вінниці судитимуть банду, яка крала житло померлих 18:22 Юрпослуги без конкуренції та закупівлі «під поріг». Хто отримує сотні тисяч із бюджету в обхід відкритих торгів 18:03 «Після весілля молодята принесли 5000 гривень для ЗСУ»: що забув запитати у них волонтер? 18:02 У Шаргороді під колесами Toyota загинула пенсіонерка photo_camera Від читача 11:47 Правова підтримка військовослужбовців, ветеранів та їхніх родин — один із пріоритетів роботи ГО «Захист держави». 18:00 Кривавий інцидент біля гуртожитку: рецидивіст напав із ножем на іноземного студента 17:53 Підлога встелена доларами: дві лікарки «продавали» інвалідність у Вінниці photo_camera 17:45 Пакет на голову та вимога в рублях: у Львові викрали 17-річного вінничанина 17:08 Замість парт — мішки з зерном: у Бершадській громаді незаконно продали школу під агросклад 16:08 Декларація з «діркою» в 11 мільйонів: справу депутата Тиврівської селищної ради передали до суду 15:13 Заламали, затягли в бус і повезли: чи карають працівників ТЦК за перевищення повноважень у суді? 15:03 Між традицією та законом: що буде з 8 березня в Україні цього року 14:10 Вінниця кличе мандрувати: афіша екскурсій і турів на березень photo_camera 13:13 Майже дев'ять тисяч дронів і 3573 обстріли: як минула доба на фронті photo_camera 12:28 Пенсії, тарифи та літній час. Що зміниться для вінничан у березні? 12:06 У культовій споруді Вінниці викрили маніпуляції зі світлом photo_camera 10:20 Ставка на якість і контроль виробництва: новий виробник яєць вийшов на вінницький ринок (Новини компаній) 10:02 Список адрес, де тимчасово не буде води та тепла у Вінниці 09:17 2 березня — Всесвітній день психічного здоров'я підлітків. Історія, заборони та прикмети 09:10 Куди у Вінниці піти на курси: твоя нова робота (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up