На цьому тижні на заводі «Маяк» травмувалася штампувальниця. Жінка отримала важку травму руки.
Стався інцидент 12 вересня 2017 року у заготівельно-штампувальній дільниці цеху №7 вінницького заводу «Маяк».
— Після закінчення своєї робочої зміни 50-річний штампувальник самовільно перейшла працювати до іншого штампа. У результаті – важка травма кисті лівої руки, — повідомляє Управління Держпраці у Вінницькій області.
Нині створено комісію, яка буде розслідувати обставин та причин даного нещасного випадку.
Читайте також:
Чому всіх споживачів «Маяку» переключили на котельню «ВМТЕ»
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 25 від 24 червня 2026
Читати номер
САМОВІЛЬНО!